Star TV’yle Anlaşan Beyaz, Hafta İçi Her Akşam Ekranlarda Özür Dileyecek

Star TV bugün yaptığı bir açıklamayla ünlü şovmen Beyaz ile anlaştığını duyurdu.

Özür Yayını Çok İyi Reyting Aldı
Star TV Yayın Koordinatörü Bahri Yanal, Beyaz ile eskiden beri tanıştıklarını, Ayşe Öğretmen olayından sonra da kendisine sitemde bulunduklarını anlattıktan sonra “Ancak Beyaz kardeşimiz, olay yaşandıktan hemen sonra özür diledi. Bizler de artık bu olayı uzatmanın doğru olmadığını düşünüyoruz. Beyaz’ın özür dilediği akşama ait reytingleri incelerken şunu fark ettik ki tüm Türkiye bu açıklamaya kilitlenmiş. O anda sarayda temizlik görevlisi olarak çalışan bir arkadaşın aklına gelmiş, hemen bizi aradı: ‘Abi Beyaz’ı izlediniz mi, çok tatlı bir insan, böyle televizyonda özür dilese ben bunu her akşam izlerim’ dedi. Bu sözleri duyar duymaz aklımda program fikri canlandı, hemen Genel Müdürümüzü aradım. Zaten o da benim aradığım esnada saraydaki temizlikçi arkadaşla görüşüyormuş. Yarım saat içinde bir araya geldik ve bu program konusunu masaya yatırdık” dedi.

Programın Adı: Önce Babamdan, Sonra Halkımdan Özür Diliyorum Olacak
Program netleşince Beyaz’ı arayıp kendisiyle de prensip anlaşmasına vardıklarını söyleyen Yanal “Beyaz’a ulaşıp bu fikrimizi ilettiğimizde kendisi de çok heyecanlandı, ‘nasıl uygun görülmüşse, ben o şekilde görev almaktan onur duyarım’ dedi. Biliyorsunuz kendisi de bir polis çocuğu, önce polis kıyafetiyle çıkaralım, programın adı da ‘Ben Bir Polis Çocuğuyum, Herkesten Özür Diliyorum” olsun dedik ama sonra bundan vazgeçtik. Eğer bir değişiklik olmazsa programın adı “Önce Babamdan Sonra Halkımdan Özür Diliyorum’ olacak. Şu anda hep birlikte format üzerinde düşünüyoruz. Yaklaşık beş, altı dakika sürecek programda çeşitli telefon bağlantıları da olacak. Telefondaki kişi konuşurken, reji bağlanan kişinin sesini telefondan alacak ve o anda Beyaz özür dilemeye başlayacak” dedi.

Bir Gün Urfa’dan Bir Gün Trabzon’dan Özür Dileyecek
Çekimlerin stüdyo ortamında yapılmayacağını da ekleyen Yanal “Ekibimizle, köy köy, kasaba kasaba gezeceğiz. Kendisi bir gün Urfa’dan, ertesi gün Trabzon’dan özür dileyecek. Bir nevi ekranların maskotu gibi olacak, hadi sürprizimizi de söyleyeyim: kendisi bazı günler türkü de söyleyecek. Eğer türkü beğenilirse ertesi gün aynı türküyü tekrar edecek, eğer halkımız türküyü beğenmezse Beyaz söylediği türküden ötürü ertesi gün herkesten özür dileyecek” dedi.

Muhabirimizin ısrarlı sorularına karşın “Özür işi gönül işidir, sevda işidir, para için yapılacak bir şey değil” diyerek anlaşılan ücret hakkında bilgi vermeyen Yanal tüm izleyicileri ekranlara davet ederek açıklamalarını sonlandırdı.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...