FLAŞ FLAŞ FLAŞ: Dün Bir Canlı Bomba veya Toplu Tecavüz Olayı Yaşanmadı

Hükümet sözcüsü tarafından yapılan açıklamada 14 Mart Pazartesi günü itibarıyla ufak tefek adli vakalar dışında Türkiye genelinde herhangi bir canlı bomba eylemi veya toplu tecavüz olayının yaşanmadığı belirtildi.

Bakanlar Gözyaşları İçinde Birbirine Sarıldı
Hükümet Sözcüsü alınan önlemlerin hemen yanıt vermeye başladığını söyleyerek “Bakanlar Kurulu olarak sabahtan beri televizyonun karşısındaydık, saat 23:30’u gösterdiğinde tedirgin bekleyiş yerini belirsiz bir umuda bıraktı. Saat 24:00’ı gösterdiğinde ise tüm arkadaşlar gözyaşları içinde birbirimize sarıldık. İçişleri Bakanımız ağlayarak bir konuşma yaptı ancak ne dediği anlaşılmadı. Gerçi ağlamadığı zaman da biz onun ne dediğini anlayamıyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Tebrik Mesajı Yayınladı
Saatler 24:00 olduktan hemen sonra Cumhurbaşkanlığı tarafından bir tebrik mesajı yayınlandı. Bakanlar ve bürokratların tebrik edildiği mesajda şöyle denildi:
“Sevgili çalışma arkadaşlarım. Bugün aldığımız haberler hem halkımızı hem de beni ziyadesiyle mutlu etti. Son 24 saat içinde toplu bir tecavüz olayının yaşanmadığı ve canlı bomba saldırısının gerçekleşmediğine ilişkin duyumlarımız oldu. Arkadaşlarımız MİT’i arayarak durumu teyit ettiler. İstihbaratçı arkadaşlar “Bizim hiçbir şeyden haberimiz yok” demişler. Şu an öyle görülüyor ki tecavüzsüz ve katliamsız bir günü kapatmış bulunuyoruz. Bu başarıda emeği geçen tüm devlet yöneticilerini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.”
 
Satılmış Medya Bunu da Yazsın
Cumhurbaşkanlığı sözcüsü ise Kaparoz muhabirinin sorusu üzerine “Arkadaşlar güneş balçıkla suvanmaz. Bakın bir saldırı olduğunda bütün gazeteler en üstten bu haberleri veriyor, sayfalar bu saldırının fotoğraflarıyla dolduruluyor. Sizin de bildiğiniz gibi, dün bir saldırı veya tecavüz girişimi olmadı. Açın bakın bugünkü gazetelere, konuyla ilgili tek satır haber bulamazsınız. Satılmış medya, eğer birazcık yüreğin varsa, bunu da haber yapsana. ‘Ankara Katliamı’ diye haber yapmayı biliyorsun da ‘Ankara’da Katliam Yok’ demeyi mi bilmiyorsun? Biz bunların kim olduklarını gayet iyi biliyoruz. Bu terör odakları, paralel güçlerle birlikte sanki her gün bir katliam, her gün bir tecavüz olayı yaşanıyormuş gibi bir hava yaratma hevesindeler” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...