TRT’den Türkeş’e Destek: AKP’li Bakan İlişki Kurmadı Ama Çocuğu Oldu

TRT Haber, ‘Ekmek Zammı’ndan sonra AKP hükümetinin başbakan yardımcısı Tuğrul Türkeş’le ilgili son derece gizemli bir habere daha imza attı.

İlişki Yok Ama Çocuk Var
Başbakan yardımcısının açıklamasına yer veren TRT, haberinde Türkeş’in gayrimeşru bir ilişki yaşamadığını belirttikten sonra nur topu gibi bir erkek bebeğe sahip olduğunu duyurdu. Takipçilerinde merak uyandıran TRT haberindeki ifadelerde AKP’li Türkeş’e iftira atıldığı iddia edilerek başbakan yardımcısının herhangi bir ilişki yaşamadığı belirtildi. Bu cümlenin arkasından gelen açıklamadaysa Türkeş’in kırk gün önce bir erkek çocuğunun dünyaya geldiği bilgisi yer aldı.

Konuşurken Yanlışlıkla Çocuk Oldu
Kaparoz muhabirinin ulaştığı TRT yetkilisi, ellerindeki bilgilere göre, başbakan yardımcısı ile sevgilisinin kendi aralarında “Acaba evlenince bir çocuk yapsak mı?” diye konuşurken yaşanan bir dil sürçmesi sonucunda çocuğun yanlışlıkla dünyaya gelmiş olabileceğini belirtti. Aynı TRT yetkilisi, ellerinde herhangi bir ilişki yaşanmadığına dair Tübitak raporu bulunduğunu belirttikten sonra, muhabirimizin raporu istemesi üzerine “Ne yani, biz yalan mı söylüyoruz?” diyerek telefonu muhabirimizin yüzüne kapattı.

İlişki Var Diyen İspatla Mükelleftir
TRT Haber Dairesi ise yaptığı yazılı açıklamada, başbakan yardımcısının bir ilişkisi olduğunu söyleyenlerin bu iddialarını ispatla mükellef olduklarını, doğan çocuğun ilişki için bir kanıt olamayacağını belirtti. Açıklamada Hz.Meryem’in oğlu olarak dünyaya gelen Hz.İsa’ya da atıfta bulunarak, bu tür iftiraların, ilişki olmadan dünyaya gelen Hz.İsa’ya da bir karalama içerdiği ve AKP hükümetinin başbakan yardımcısına dil uzatanların asıl hedeflerinin kutsal inançlar üzerinden dinimizi karalamak olduğu belirtildi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...