Hello Kitty’le Anlaşan Fenerbahçe’den İkinci Bomba: Kinder Surprise Çikolata

Henüz Hello Kitty ile yapılan anlaşma gündeme yeni düşmüşken, Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından yapılan bir basın açıklamasıyla, kulübün Kinder Surprise Çikolata ile imza aşamasında olduğu belirtildi.

Taraftar Endişeli: “Transfer Dönemini Yumurtayla, Bebek Beziyle Geçirdik”
Fenerbahçe taraftarları yapılan anlaşmalarla ilgili olarak karşı görüş belirtmese de endişeli olduklarını da saklamıyorlar. Fenerbahçeliler Derneği sözcüsünün Kaparoz’a yaptığı değerlendirmede “Elbette bunlar da olumlu gelişmeler ancak kulübümüzü önceki sezonlara göre farklı bir yaklaşım içinde görüyoruz. Biz taraftar olarak güzel futbol oynayan, iyi mücadele eden ve şampiyonluğu hedeflemiş bir Fenerbahçe istiyoruz ancak şu sıralarda gündeme düşen haberler bizi tatmin etmekten uzak. Transfer dönemini yumurtayla, bebek beziyle geçirdik gibi görünüyor. Oysa bizim yöneticilerden beklentimiz eksik olduğumuz bölgelerde takıma takviye yapılmasıydı” dedi.

Kulüp Sözcüsü: “12 Yaş Altı Kupalarına Kilitlendik”
Yetişkinlerde bir türlü istediği başarıyı sağlayamayan Fenerbahçe Spor Kulübünün 2016-2017 sezonu için gözünü 12 yaş altı kupalarına diktiğini belirten kulüp sözcüsü “Uzun dönemdir yetişkinlerde başarılı olamıyoruz. Harcadığımız paranın haddi hesabı yok ama hakem oyunlarından tutun da bir dolu antin kuntin işler neticesinde hak ettiğimiz şampiyonluklara ulaşamadık. Bu yıl hedefimizi 12 yaş ve altındaki yarışmalara çevirmeye karar verdik. Yetişkin dediğin adamın sorunu da çok oluyor. Aldığı parayı küçümser, araba versen beğenmez, ev tutsan kusur bulur, maç öncesinde gider zamparalık yapar, her isteğini karşılasan bile çıkıp da sahada adam gibi mücadele etmez. Vallahi çocuklarla uğraşmak bunlardan bin kat iyi. Zaten çocuk kupaları da daha uygun boyutlarda. Büyüklerdeki kupa affedersiniz eşeğin tenasül organı gibi, müzeye koysan her yanı dolduruyor, bir yere götüreyim desen arabaya sığmıyor. Kulüpte kullanım açısından çocuk kupaları hem ebat hem de ağırlık olarak çok daha elverişli, tek elle kaldırıp öbür elinizle de diğer işlerinizi görebiliyorsunuz” dedi.

Galatasaray’dan Karşı Atak: “Hacı Efendi Şekerlemeleriyle İlk Temaslar Olumlu”
Fenerbahçe’nin çocuklarla ilgili olarak yaptığı anlaşmalar rakiplerin de hareketlenmesine neden oldu. Galatasaray’dan yapılan açıklamada Fenerbahçe’nin çocuklara yönelik hamlesinin takdirle karşılandığı, kendilerinin de bu konuda çok önemli temaslar içinde oldukları belirtildi. Basın sözcüsü “Hacı Efendi Şekerlemeleri’yle tüm noktalarda uzlaştık, iş imzaya kaldı. Sponsorluk anlaşmasıyla birlikte firmadan okunmuş akide şekeri de temin edeceğiz. Kondisyon açığımızı bu şekilde telafi ederek, bu sezon hem büyüklerde hem de küçüklerde şampiyon olmak istiyoruz” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...