Mustafa Ceceli Otomobil ve Din Tutkusunu Bir Araya Getiriyor: Sunroof’tan Bir Bakara

Hacı lakaplı sanatçı Mustafa Ceceli’den hayranlarına müjde. Mustafa Ceceli iki hobisini bir araya getirerek lüks otomobil meraklıları için Kuran’dan ayetler okuyacağı yeni albümünü kaydetmek üzere stüdyoya girdi.

Kaparoz muhabirinin edindiği bilgiye göre ünlü sanatçı her araba için farklı surelerden ayetler okuyacak. Toplam yedi farklı araç için hazırlanan Sunroof’tan Bir Bakara albümünde 12 farklı sureden ayetler yer alacak. Albümle ilgili görüşlerini açıklayan Ceceli “Albümde her şey var. Tespih, keyboard, seccade, zurna, deri koltuk, ezan, cruise control, cami ve lüks araçların sahip olduğu tüm özellikleri albüme koyacağız” dedi. Bir muhabirin sorusu üzerine albümde yerli araç olmadığını belirten Ceceli, kendisinin yabancı lüks otomobiller konusunda biraz ‘muhafazakar’ bir yaklaşıma sahip olduğunu belirtti.

Yaklaşık iki milyon liraya mal olacak albüm için AKP’li Belediyelerin bütçeleri kullanılacak. Cebinden bir kuruş çıkmadan, halkın vergilerinin belediyeler üzerinden dolaylı olarak hacılanması yöntemiyle finanse edilecek albüme Sezen Aksu da gönül verecek. Verdiği gönül karşılığında para da alacak olan Minik Serçe “Bu albüm herkese yaranma gayretimizin geldiği son nokta. Aşk, hüzün, iman, lüks arabalar, ABS, SOS, SGK. Tam bir füzyon albümü, her şey bir arada olacak” dedi. Stüdyoda Mustafa Ceceli’ye Hacı diye takılan Sezen, iş paraya gelince ciddileştiklerini ve mali işlerde bu tür sulu yaklaşımlara yer vermediklerini de belirtti. Muhabirimizin öğrendiğine göre albümde yer alacak parçalar şunlar:

 • ABS’li Volvo – Lokman Abese
  mustafa-ceceli-volvo

 • BMW i8 – Beyyine İhlas
  mustafa-ceceli-bmw
 • Aston Martin – Ahzab Mümin
  mustafa-ceceli-aston-martin-db9
 • Range Rover – Fecr Fatır
  mustafa-ceceli-range-rover
 • Bentley – Beled Leyl
  mustafa-ceceli-bentley
 • Ferrari – Kafirun
  mustafa-ceceli-ferrari
 • Mercedes – Mürselat
  mustafa-ceceli-mercedes

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...