CHP’den Kapsamlı Suriye Raporu: Suriyeli Erkekler İyi Öpüşüyor mu?

CHP’nin Dış Politikadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Öztürk Yılmaz’ın “Suriyeli erkekler kafelerde publarda Türk kızlarıyla geziyor” şeklindeki açıklamasının ardından CHP’nin uzun dönemdir üzerinde çalıştığı Suriye Raporunun ana hatları da ortaya çıkmaya başladı.

Suriye Raporundan Çarpıcı Başlıklar
Kaparoz muhabirinin öğrendiğine göre önümüzdeki haftalarda açıklanması beklenen CHP’nin Suriye Raporunda şu başlıklar yer alacak:

  • Suriyeli Erkekler ve Türk Kızları Nerelerde Tanışıyorlar?
  • Suriyeli Erkekler Nelerden Hoşlanıyor?
  • Türk Kızları Suriyeli Erkeklerde Ne Buluyor?
  • Suriyeli Erkekler İyi Öpüşüyor mu?
  • Gençlikte Flört Dönemi ve Türk Kızlarında Bekaretin Önemi
  • Bizim Dış Politikadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Neden Böyle?
  • Partimizin Başka İşi Yok mu?

Haydar Dümen’in katkılarıyla hazırlanan dört yüz elli sayfalık raporun üç yüz sayfası Suriyeli Erkeklerle Türk Kızlarının flörtüne ayrılırken, Türk Erkeklerinin Suriyeli Kızlarla flörtüne ise sadece ‘Alınacak Acil Önlemler’ bölümünde değiniliyor.

“Raporu Hazırlamak İçin Bin Taneden Fazla Bar ve Kafe Gezdik”
Kaparoz’un sorularını yanıtlayan Öztürk Yılmaz raporu hazırlarken Gaziantep’teki kafeleri tek tek gezdiklerini anlatarak “Bakın iki aydır Suriye sorunuyla ilgili olarak kafeleri, pubları geziyoruz. Suriyeli erkeklerin peşinde belki binden fazla mekâna gittik. Barda sazda ödediğimiz hesap 1.200.000 TL’yi geçti. Yeri gelmişken belirteyim, Suriyeli erkekler hesap ödeme konusunda Türk erkekleri kadar istekli değiller” dedi.

Kaparoz muhabirinin ‘Araştırma kapsamındaki hesapları siz cebinizden mi ödeyeceksiniz, yoksa partiniz mi ödeyecek?’ şeklindeki sorusunu yanıtlayan Yılmaz esprili olarak “E şıkkı. Yani hepsi, hepimiz birlikte ödeyeceğiz. Bu noktada farklı görüşler de var, örneğin ‘kendin ödesene’ diyenler de var ancak benim tercihim bu faturayı halkımızın sırtına yüklemek şeklinde olacak gibi görünüyor” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...