Yaşar Holding: “Selim Yaşar Adlı Şahsı Tanımıyoruz, Kimlik Bilgilerini Araştırıyoruz”

Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı olduğu söylenen Selim Yaşar adlı şahsın Karşıyaka’dan çok Hayır çıktığı gerekçesiyle, Karşıyaka Spor Kulübüne sağladıkları sponsorluk desteğini kesebileceklerini söylemesi üzerine, halk Karşıyaka kulübüne halk destek verirken, Pınar markalı ürünlere yönelik boykot kararı almıştı. Büyüyerek devam eden Pınar Boykotu üzerine bir açıklama yapan Yaşar Holding, Selim Yaşar adlı şahsı kesinlikle tanımadıklarını açıkladı.

“Selim Yaşar Adlı Şahıs Kimdir Bilmiyoruz”

Yaşar Holding adına yapılan açıklamada “Değerli tüketicilerimiz, kim olduğunu bilmediğimiz, adını ilk defa duyduğumuz Selim Yaşar adında bir şahıs, hiçbir yetkisi olmamasına karşın bizim sponsorluk işlerimizle ilgili açıklamalarda bulunmuştur. Biz kendisini şahsen tanımıyoruz. Şahsın basından öğrendiğimiz kimlik bilgileriyle bir ön araştırma yaptık ve şu ana kadar herhangi bir bilgiye ulaşamadık. İnsan Kaynakları bölümümüz de bu adda birisini işe almadıklarına yemin ediyor. Bu şahıs kimdir, neden şirketimizle ilgili açıklamalarda bulunmuştur, bunu anlamakta zorlanıyoruz.” denildi.

“Şahsın Yönetim Kurulu Başkanımızla İsim Benzerliği Taşıdığı İddialarını Araştırıyoruz”

Açıklamada konuyu gündeme getiren basın organlarına da teşekkür edilerek “Basında çıkan haberler dolayısıyla bir ekip kurduk. Bu ekip ilk olarak bizim şirkette bu isimde birisi var mı, varsa ne iş yapar, kim işe almış, neden almış bu soruların cevabını arayacak. Özellikle sosyal medyada gündeme getirilen bir iddia daha var. Selim Yaşar isimli şahsın, şirketimizin yönetim kurulu başkanıyla bir ilişkisi varmış gibi haberler yapıldığına tanık oluyoruz. Böyle bir isim benzerliği taşısa dahi profilden bakıldığında bu şahıs daha farklı bir insana benziyor. Biliyorsunuz, ‘insanlar çift yaratılmıştır’ diye güzel bir sözümüz var. ‘Her gördüğün sakallıyı deden sanma’ diye daha da güzel bir sözümüz de var. Sevgili basın mensupları, biz Yaşar Holding olarak, araştırılırsa çok daha güzel sözler bulunabileceğini düşünüyoruz. Rakip bir firma böyle bir oyun içine girip acaba bu şahsı bizim içimize mi yönlendirdi diye bir kuşkumuz var. Boykot işini bırakıp hep birlikte bu konulara kafa yormamız gerekiyor.” denildi.

Vatandaşlara Çağrı: “Stok Raporumuza Göre Herkesin Sekiz Bardak Süt İçmesi Gerekiyor”

Açıklama sonunda tüm yurttaşlara bir çağrı da yapan yetkili “Vatandaş gönül rahatlığıyla bizim sütümüzü içsin, yoğurdumuzu yesin. Şu an elimizdeki stok durumuna göre her bir vatandaşımızın günde sekiz bardak süt içmesi yarım kilo da tereyağı yemesi gerekiyor. Tabii bu arada McDonalds yemeye de devam etsinler.” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

2 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...