2 Milyon Kişilik Alana 170 Bin Kişi Sığdırabilen CHP’lilerin Robot Resmi Çizildi

TÜBİTAK uzmanları, Cumhurbaşkanının açıklamaları doğrultusunda, adalet mitinginde iki milyon kişilik alana sıkış tıkış ancak yüz yetmiş bin kişi sığdırabilen CHP’lilerle ilgili olarak ‘Muhaliflerin Robot Resmi ve Fizyolojik Özellikleri’ adlı bir rapor hazırladı.

Bir Muhalif Tek Başına Bir Minibüsü Doldurabiliyor

Yapılan hesaplamalara göre ortalama altı yüz kilo civarındaki muhalifler tek başına bir minibüsü doldurup, on kişi olduklarında bir metrobüsü kapatabiliyorlar. Standart kapılardan sığmayan muhaliflerin 0,5 adedi orta büyüklükte bir aracı doldurabiliyor. Günde on kilo civarında yemek yiyen muhaliflerin hayatta kalabilmesi için günde en az yirmi litre kadar su tüketmeleri gerekiyor. Litrelik pet şişedeki suları şişesiyle birlikte yutabilen muhaliflerin teröristlere destek verme potansiyeline sahip oldukları da TÜBİTAK raporundaki bulgular arasında yer alıyor.

“Muhalifler Gerçekten Çok Tuhaf Yaratıklar”

Kaparoz’a açıklamalarda bulunan TÜBİTAK yetkilisi “Daha önceden Sayın Erdoğan’ın verdiği bilgilerde Maltepe miting alanının iki milyon kişi aldığı belirtilmişti. Sayın Cumhurbaşkanımız dün, CHP’lilerin bu alana tıka basa ancak yüz yetmiş bin kişi sığdırabildiğini söyledi. Biz de bu iki veriden hareket ederek miting alanının büyüklüğü ve ortalama bir insanın hacmini de göz önünde bulundurarak kapsamlı bir çalışma başlattık. Öncelikle şunu söylemek isterim ki, çıkan sonuçlar muhaliflerin insana benzeyen başka bir canlı olabileceğini ortaya koyuyor. Ayıyla su aygırı arasında tuhaf bir yaratık bu muhalifler. Bir kere hepsi çok varlıklı. Muhalif bir ailenin ortalama aylık mutfak masrafı yirmi bin lira tutuyor. Normal evlerde yaşama şansları yok. Bir araya geldiklerinde o bölgede göçük tehlikesi yaratıyorlar ki zaten tehlikeli oldukları da Sayın Cumhurbaşkanımızın müteaddit konuşmasında ifade edilmişti” dedi.

“Matematik Yalan Söylemez”

Kaparoz muhabirinin çizilen robot resimlerin gerçek fotoğraflara benzemediğini belirtmesi üzerine görüşlerini açıklayan yetkili “Bu durumu biz de fark ettik, artık photoshop mu içtiler ne yaptılar bilemiyoruz. Zehirli yaratıklar mıdır, ısırırlar mı tam emin olamadığımız için yanlarına da yanaşamadık. Benim tahminim, kendilerini gerçekte olduklarından farklı göstermeye çalıştıkları yönünde. Yani altı yüz kilo ama, sanki elli kiloymuş gibisinden poz vermeler, ince davranışlar olabilir. Biz raporumuzun arkasındayız, sonuçlar açık, matematik yalan söylemez.” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...