Atatürkçü Aziz Yıldırım, FETÖ’nün Motosiklet İmamına Yolu Dar Etti

Atatürkçü kişiliğiyle ön plana çıkan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, FETÖ’nün yeni bir operasyonunu daha başarıyla savuşturarak Kadıköy sokaklarındaki Atatürk karşıtı yapılanmaya göz açtırmadı. Dün sabah saatlerinde gerçekleşen olay, kayıtlara basit bir trafik tartışması gibi geçse de gerçekler çok farklıydı. FETÖ’cü bir motosikletlinin saldırısına uğrayan Başkan Yıldırım, soğukkanlılıkla hareket ederek hem yolu FETÖ’cülere kapattı, hem de sinsi bir FETÖ operasyonunu daha ortaya çıkarttı. Özellikle 30 Ağustos’a yaklaştığımız bugünlerde, Başkan Aziz Yıldırım’ın FETÖ’den gelebilecek çeşitli hamleler konusunda çevresindekileri önceden uyardığı öğrenildi.

“Başkanımız Atatürk’ün Hatırasına Hakaret Edilmesine Göz Yumacak Bir Kişi Değildir”

Olay hakkında bilgi veren Fenerbahçe Basın Sözcüsü “Olayın trafikle falan ilgisi yok. Fanilasında HERO yazan FETÖ’cü bir arkadaş, bugün başkanımızın arabasına yaklaşarak tacizde bulundu. Sonradan ByLokçu olduğunu öğrendiğimiz bu kişinin, sürekli sinyal konusunu gündeme getirmesi üzerine, Sayın Başkanımız, bu kişinin kendisi üzerinden Atatürk’e hakaret etmek niyetinde olduğunu tespit edip uyarıda bulundu. Elbette burada söz konusu olan Aziz Beyin kendi kimliği değildir. Belki böyle olsa Aziz Başkan gülüp geçebilirdi. Ancak söz konusu vatansa, gerisi teferruattır arkadaşlar. Başkanımız FETÖ’cü bir operasyona sessiz kalacak kişi değildir. Zaten kendisi de FETÖ’cülerin önünü kesip, gerekli uyarılarda bulunmuş ve Atatürk’ün hatırasına hakaret edilmesini engellemiştir. Bütün Atatürkçüleri, Aziz Yıldırım’la dayanışma içinde, bu operasyona karşı birlik olmaya çağırıyoruz” dedi.

Aziz Başkan Ekibiyle Birlikte Onuncu Yıl Marşını Okudu

Basın açıklamasının ardından Onuncu Yıl Marşını okuyan Aziz Yıldırım’ın çalışma arkadaşları, Atatürk’ün sevdiği şarkıları dinlemek üzere Fenerbahçe’nin Dereağzı Tesislerine geçti. Yol boyunca, alkışlar içinde zorlukla ilerleyen kalabalığa yurtsever motorcular da destek verdi. Aracının penceresinden el sallayarak halkı selamlayan Aziz Yıldırım’ın arkadaşlarına “Bu Atatürk işi, bizi daha ne kadar götürür bilemiyorum” demesi dikkat çekti.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...