Kumsalda Bikinisiyle Namaz Kılan Kişinin Nuray Mert Olduğu Kesinleşti

Bodrum’da bikiniyle namaza duran kişinin aynı anda hem iktidara hem de cumhuriyetçi kesime yaranmaya çalışan ünlü gazeteci Nuray Mert olduğu belirlendi

“Hem İktidara Çatmayalım, Hem Muhalefetten Vazgeçmeyelim Derken Buralara Kadar Geldik”

Cumhuriyet’teki yazılarına son verildikten sonra Bodrum’a tatile giden Nuray Mert, muhafazakâr arkadaşlarının uyarısıyla, öğlen saatinde namaza başladı. Bodrum’daki komşularından çekindiği için örtünmeden namazını tamamlayan Nuray Mert daha sonra denize girdi. Görüntülerinin kaydedildiğini fark etmeyen ünlü gazetecinin çevresindekilere “Yahu liberallik ne zor işmiş, her dolaba girmek, her delikten geçmek gerekiyor. Vallahi hem iktidara çatmayalım, hem muhalefetten vazgeçmeyelim derken buralara kadar geldik. İnanın artık ben de ne halt edeceğimi şaşırmış vaziyetteyim.” diye dert yandığı öğrenildi.

“Esnek Bir Yapım Var, Siyasi Görüşlerin Hepsi Bedenime Uyuyor”

Kaparoz muhabirinin ulaştığı ünlü gazeteci “Kendimi bildim bileli liberalim. Aynı zamanda milliyetçi, muhafazakâr ve cumhuriyetçiyim. 70’lerde ortanın solu diye bir deyim vardı. İşte ben aynı zamanda oradayım. Solun biraz sağında, ortanın hemen üstünde, her görüşün azıcık kenarındayım. Mazhar Fuat Özkan’ın bir şarkısı vardır, ‘Bir Oradayım Bir Burada’ diye, benimki tam olarak öyle de değil. Ben hem oradayım, hem burada. Dindar ve laik bir kişiyim ama aynı zamanda kendimi Sünnilere ve Alevilere yakın hissediyorum. Sosyalizme hem sıcak, hem soğuk bakabiliyorum. Siz hiç dindar bir komünist gördünüz mü? Eğer görmediyseniz, işte şu anda görüyorsunuz. Bana kısaca devrimci de diyebilirsiniz, daha da kısa olsun derseniz dinci deyin. Esnek bir yapım var, siyasi görüşlerin hepsi üzerime uyuyor.” dedi.

“Ben Nabzımı Şerbete Göre Ayarlayabiliyorum”

Kaparoz muhabirinin “Nuray Hanım, bu da biraz nabza göre şerbet vermek olmuyor mu?” sorusuna sinirlenen Nuray Mert “Ne alakası var? Çok klişe bir yakıştırma, artık o günler geride kaldı. Ben nabza göre şerbet hazırlamakla uğraşacak insan değilim, doğrudan nabzımı, şerbete göre attırabiliyorum. İlk görünce doktorum da şaşırdı, bundan yüz yirmi yıl önce ilk kez bir bukalemunda görülmüş benzer bir kabiliyet. Ben İkinci Cumhuriyetçi arkadaşlardan öğrendim bunu, bir gelenek olarak devam ettiriyorum. Bizim aramızda sıkça tekrarladığımız çok güzel bir söz var: ‘Herkese mavi boncuk dağıtıyor’ deriz. Tek farkı, biz kendimizi dağıtıyoruz, bizler bu toplumun mavi boncuklarıyız.” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

3 Comments

 1. Bir yanlışı düzeltmek istiyorum.
  Burası Bodrum değil Kuşadası kadınlar denizinde bir otelin plajı.

 2. Nuray Mert’i hiç sevmem gazeteye geldiğnde yakışmıyorsun buraya diye yazdım giderkende beklediğim oldudıye.Bu resimin videosunu izledimkesinlıkle Nuray Mert değil.Bir yanlışı düzelteyim dedim

  pic.twitter.com/70xfNrLa5H

  pic.twitter.com/70xfNrLa5H

 3. Ohaaaaaaaa cüşşş
  ne mal adammışsınız be yani illada dini konularla alay edeceksiniz kafirliğinizi acığa vurmak icin Islamı hedef almak daima can sınıcı değilmi bre öküzler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...