Aykut Kocaman, 6 Hafta Ceza Alan Palabıyık’ın Yerine Yönetimden Yeni Bir Oyuncu İstedi

Fenerbahçe’nin deneyimli teknik direktörü Aykut Kocaman, Ali Palabıyık’ın altı hafta dinlendirileceğinin açıklanması üzerine, kadroyu kurmakta zorlandığını belirterek yönetimden orta üçlüye katkı sağlayacak yeni bir oyuncunun transfer edilmesini istediğini belirtti.

“Sakatlıklar Peşimizi Bırakmıyor”

Konuyla ilgili olarak Kaparoz’a açıklamalarda bulunan Aykut Kocaman “Tam bir tempo yakalıyoruz, bir oyuncumuz sakatlanıyor. Bugün de Ali Palabıyık’ın altı hafta dinlendirileceği haberini aldık. Şimdi tüm oyun sistemimizi yeniden kurmamız gerekiyor. Yani bir şey söylemek de istemiyorum ama tam işler yoluna giriyor dediğimiz anda yeni bir eksikle karşı karşıya kalıyoruz. Sakatlıklar, aksilikler peşimizi bırakmıyor.” dedi.

Yönetim, Palabıyık’ın Yerine Yeni Bir Transfere Sıcak Bakmıyor

Aykut Kocaman’ın açıklaması Fenerbahçeli yöneticilerde soğuk duş etkisi yaratırken adını açıklamak istemeyen bir yetkili “Aykut Kocaman son derece deneyimli bir hoca. Biz de yönetim olarak kendisine güveniyoruz. Elbette takımda eksiklikler de olacak sakatlıklar da, ancak her sakatlıkta da yeni bir transfer yapacak halimiz yok. Sonuçta Palabıyık altı hafta sonra yeniden sahalarda olacak. Biz yönetim olarak Aykut Hoca’nın geçici bir süre için en iyi çözümü bularak, takımı toparlayacağını ve altı haftalık süre boyunca Palabıyık’ın yokluğunu hissettirmeyeceğini düşünüyoruz.” dedi.

Fenerbahçe Yönetiminden Merkez Hakem Kuruluna Sert Tepki: “Hep Bizim Oyunculara Ceza Veriliyor”

Merkez Hakem Kurulunun, Ali Palabıyık’ın en az altı hafta boyunca dinlendirileceğini açıklamasına sert tepki gösteren Fenerbahçe yönetimi “Başka kulüplerin oyuncuları bir hata yaptığında bir ya da iki hafta ceza veriliyor. Eğer hatayı yapan bizim oyuncumuzsa MHK kararları en az altı hafta olarak çıkıyor. MHK’nın acilen bu cezayı düzeltmesini bekliyoruz. Palabıyık için bir, bilemediniz iki haftalık bir ceza bekliyorduk. Palabıyık’ı futbol baronlarına yedirecek değiliz, gerekli mercilere itirazlarımızı da yapacağız. MHK’yı, Futbol Federasyonunu ve diğer kulüpleri uyarıyoruz: Kimse Fenerbahçe kulübünü sahipsiz sanıp da bu tür planlar içine girmesin.” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...