Facebook’un Sevilen Yüzü H.G. Urfa’da Feci Şekilde Dayak Yedi

Facebook hikâyelerin sevimli yüzü, Hindistan vatandaşı H.G. turistik bir gezi için geldiği Urfa’da vatandaşların kendisi tanıması sonrasında, feci şekilde dayak yedi.

“Artist Artist Hareketler Yapıyordu”

Konu hakkında açıklamalarda bulunan bir esnaf “Pazartesi günüydü. Bu kişi, kız arkadaşıyla birlikte Balıklıgöl civarında dolaşıyormuş. O esnada Facebook kullanan bazı arkadaşlar kendisini teşhis etmişler. Bir süredir hikâye mikaye ayağına özellikle Urfa’daki telefonlarda birtakım hareketler yapıyormuş. Bir yanlışlık olmasın dedik, sonuçta burası Urfa, bu türden olaylara bizim buralarda iyi gözle bakılmaz. Biliyorsunuz bu kişi böyle artist artist dans ediyor telefonda. Yani karılarımız, kızlarımız her gün bu arkadaşı izlemek durumunda kalıyor. Halay çekilse belki ama böyle hareketler bizim burlarda olmaz. Siz ne dediğimi anladınız benim. Neyse, bunu tanıyan arkadaşlar hemen telefonla bize de haber verdiler. Yaklaşık yirmi yirmi beş kişilik bir grup halinde Balıklıgöl’e hareket ettik.” dedi.

“Are You Facebook? Diye Sorunca Dans Etmeye Başladı”

Olaya karıştığı belirlenen bir yurttaş ise “Balıklıgöl’e geldiğimizde oldukça kalabalık bir kitle vardı. İlk bakınca biz tam emin olamadık. Telefonda kafasının üstünde duran zımbırtı da olmayınca bir şüphe oldu tabii bizde. Bazı arkadaşlar ‘Yanlış kişiyse boş yere dövmeyelim, zamanımıza yazık, belki o değildir’ dediler ancak İngilizce bilen bir arkadaşımız kendisine yaklaşıp ‘Are you facebook?’ diye sordu. Bu da sevindi, o meşhur dansını yapmaya başladı. Ben o sırada kendimi kaybetmişim. Karakolda söylediklerine göre odun ve sopalarla arkadaşı dövmüşüz.” dedi.

Polis: “Her İhtimale Karşı Kız Arkadaşını da Biz Dövdük”

Kaparoz muhabirinin ulaştığı karakolda görevli bir polis ise “Tarafımıza gelen bir şikâyet üzerine Balıklıgöl bölgesine intikal ettik. Gerçekten de söylendiği şekilde, bazı vatandaşlarımızın bir arkadaşı dövdüğüne şahit olduk. Biz olay yerinde tutanak tutmadan önce saatlerimize bakarız. İnanın biz geldikten sonra bile yaklaşık on dakika daha dövdüler arkadaşı. Biz şikâyet üzerine dayak yiyen kişiyi, kız arkadaşını ve şikâyetçileri de alarak karakola gittik. Arkadaşa biraz nasihat ettik, her ihtimale karşı kız arkadaşını da karakolda biz dövdük, kabahatler yasasına göre cezalarını kesip kendilerini gönderdik. Olay bundan ibaret.” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...