Erzurum’da Sex Shop Açılışında Tecavüze Uğrayan Girişimci: “Bu Kadar İlgi Beklemiyorduk”

Erzurum’un ilk Seks Shop’u, açılış sırasında yaşanan istenmeyen olaylar yüzünden açıldıktan iki saat sonra kapanmak durumunda kaldı. Kaparoz muhabirleri açılış sırasında toplu tecavüze uğrayan girişimciye ulaştı.

“Kendi Topraklarıma Hizmet Götürmek İstedim”

Tedavi sonrasında Kaparoz muhabirinin sorularını yanıtlayan girişimci Metin Gümbür “Ben aslen Erzurumluyum ancak babamın görevleri nedeniyle altı yaşındayken Erzurum’dan ayrıldım. Eğitimimi de yurt dışında tamamladım. Yıllar sonra Erzurum’a geldiğimde, buraya nasıl bir katkım olabilir diye düşünürken, bir arkadaşım farklı bir öneriyle geldi. Ben de hem kalıpları kırma, hem de duvarları yıkma anlamında bu öneriye sıcak baktım. Amacım kendi topraklarıma bir hizmet götürmekti. Bu işe oldukça büyük miktarda para yatırdık. Merkezi bir yerde dükkân tuttuk, İtalya’dan mimar getirttik. Sürprizin bozulmaması için de açılışa kadar bu işi herkesten gizli tuttuk, soranlara börekçi, eczane, pastane gibi yanıtlar verdik.” dedi.

“Muhafazakâr Kesimi Strapon İle Tanıştıracaktık”

Açıklamalarını sürdüren Metin Bey “Hedeflerimiz gerçekten büyüktü. Erzurum’dan sonra başka şehirlere de şube açacaktık. Muhafazakâr kesimi strapon ve vibratör gibi enstrümanlar ile tanıştıracaktık ancak halkımız beklediğimizden farklı bir ilgi gösterdi. Açılış sırasında bir gürültü koptu, içeri bazı arkadaşlar girdi. Sonra hepimiz soyunduk. Yaşamadığım türden bir deneyim oldu benim için. Açıkçası ben bu kadar yoğun bir ilgi beklemiyordum. Her şeye karşın Erzurumlu kardeşlerime teşekkür ediyorum ancak grup sekste bazı eksikleri var. Tek kişiye karşı oynuyorlar. Daha fazla alan yaratıp, oyuncuları çeşitlendirmek, eylemleri karşılıklı hale getirmek gerek.” dedi.

“Bu Yaşta, Bu Tempoyu Kaldırabileceğimi Sanmıyorum”

Yaşananlardan sonra bu işten vazgeçme noktasına geldiğini belirten Metin Bey “Benim amacım halkımıza hizmet getirmekti ancak vatandaşların yanıtı biraz farklı oldu. Tabii bu şekilde de sürdürebilirdim ancak benim de yaşım az değil. Uzun süre bu tempoyu kaldırabileceğimi sanmıyorum. Belki zamanla işler düzelir, insanlar alışabilirdi ancak şu an kendimi pek hazır hissetmiyorum. İştahım kaçtı bu işten. Belki başka bir konsept olabilir. Börek olur, pastane olur. Bakalım zaman neler getirecek.” dedi.

Yorumlar

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...