TRT, Dini Sohbetler Programı İçin Eda Taşpınar’la Anlaştı

“70 yaşındaki sakallı adamların seks konuşmasından usandık” şeklindeki izleyici şikâyetlerinin artması üzerine acilen toplanan TRT Yönetim Kurulu, Dini Sohbetler Programı için Eda Taşpınar’la anlaşmaya karar verdi. Görüşlerine başvurulan Eda Taşpınar’ın ise teklife sıcak baktığı öğrenildi.

“Aslında İnsan Olarak İyiler Ama Akılları Maalesef Hep Bu İşlerde”

Görüşlerine başvurduğumuz üst düzey bir TRT yetkilisi “Yaşını başını almış, kelli felli adamları bulup programa çıkartıyoruz. Yani saçına sakalına bakınca da insan ‘Şu konulara girmeyin’ demeye çekiniyor tabii. Biz aramızda sohbet ederken her şey normal ama ne zamanki kameralar açılıp programa giriyoruz ‘kadınların dizlerinin üstü ile göbekleri arasındaki bölge’ diye lafa başlıyorlar. Elimizle ‘yukarı çık, yukarı’ diye işaret ediyoruz, bu sefer de lafı memelere getiriyorlar.” dedi.

Aslında insan olarak iyi insanlar ama böyle bir saplantı oluşmuş kafalarında. Bakın daha geçen ay ‘Nurettin abi maaşlar yattı mı?’ diye soruyorum. ‘Yatsa daha iyi ama ayakta da olur’ diyor. İzleyicilerden gelen öğlen namazıyla ilgili bir soruyu bir şekilde oral sekste hijyenin önemine bağlıyor.

Perşembe günü bir izleyicimiz ‘Hocam merhaba ben Marmaris’ten arıyorum.’ diyor. Bu da ‘Konsomatris miymiş?” diye heyecanla bize soruyor. Aynı programda ‘Okuma yazma bilmiyorum, benim duam kabul olur mu?’ diyen kişiye abuk sabuk şeyler önerdi. Programdan sonra ‘Yahu Hocam okuma yazma bilmenin yatakla ne ilgisi var?’ diye sordum. ‘Yapma yahu ben ‘Orgazm olamıyorum’ diye anladım onun sözlerini’ dedi. Yani bir kötülüklerini de görmedik ama maalesef akılları hep bu işlerde.” dedi.

Sohbetlerde Her 3 Namaz Sözcüğüne Karşılık 42 Kere Şehvet Sözcüğü Geçiyor

İzleyici şikâyetlerinin artması üzerine sohbetlerin uzmanlarca analiz edildiğini söyleyen yetkili “Gelen sonuçlara göre bir saatlik sohbette ortalama üç kere namaz sözcüğü geçerken, 42 kere şehvet, 24 kere libido, 4 kere de jartiyer sözcüğü geçiyormuş.

En son programda aniden rahatsızlanıp bize bir tuhaf bakmaya başlayınca;

– ‘Abi noluyo?’ dedim.

– ‘Bu sandalyeler ne kadar hoş, oval çizgileri de var, bacakları incecik, kumaşları ilik gibi’ dedi.

– ‘Abi doktor çağıralım mı?’ dedim.

– ‘Yok ama beni sandalyelerle yalnız bırakın’ dedi.

Biz bütün ekip çıktık. Yarım saat sonra bu da çıktı odadan.

– ‘Şeytan yokladı ama şimdi iyiyim. Evet, çok iyiyim, bi yüzümü yıkayayım’ dedi.

Gidip hemen müdüre anlattım olayı. ‘Sandalyeleri döşemeciye gönderin; kendinize de dikkat edin, hepimizde oval çizgiler var.’ dedi.

Ne yalan söyleyeyim, artık kendimizden korkar hale geldik.” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...