Aykut Kocaman’ın Kaybolan Taç Atışı Şenol Güneş’in Cebinden Çıktı

Aykut Kocaman’ın, basın toplantısında çalındığını ileri sürdüğü taç atışı, bugün sabah antrenmanında Şenol Güneş’in eşofmanının cebinden düştü. Panik halinde olayı örtbas etmek isteyen Şenol Hoca, cebinden düşen taç atışını antrenmanı izleyen gazetecilerden kaçıramadı.

Şenol Güneş Önce İnkâr Etti, Sonra Ödünç Aldım Dedi

Aykut Hoca’nın taç atışının cebinden çıkması üzerine yaşananları ilk önce “Başkası koymuş”, “Ben de bilmiyorum” gibi açıklamalarla inkâr eden Şenol Hoca, daha sonra oyuncuların uyarısı üzerine “Arkadaşlar ben bu atışı Aykut Hoca’dan ödünç istedim, kendisi verdi bana. Maçın sonunda geri verecektim ama maç hali unutmuşum. Alt tarafı bir taç, yani bu kadar büyütülecek bir olay değil. Yani bundan iki yıl önce gelip benden korner istediği zamanları bilirim. Ne olmuş yani bir taç atışını almışsak. Ayrıca hırsızlık sözünü de kesinlikle kabul etmiyorum. Ben alırken özellikle kendisine seslendim: ‘Bak Hoca buradan alıyorum, sonra getiricem’ diyerek. Kendisi de ‘Bi taç atışının lafı mı olur, al tabii ki’ der gibilerinden başını salladı. Akşam televizyonda hocanın açıklamalarını görünce birden aklıma geldi ama suçlamaları duyunca arayıp da unuttum demeye çekindim. Bugün de nasıl olduysa eşofmanın iç cebinden düşmüş. Yani böyle eşofman cebi mi dikilir? İnsanların özeli var.” dedi.

Aykut Kocaman: “Şenol Hoca, Daha Önce de Geri Getireceğim Diye İki Korner, Bir Penaltı Aldı”

Aykut Hoca ise taç atışının bulunmasına sevindiği söylerken Şenol Hoca’ya sitem etmekten geri durmadı. Futbolun artık futbol olmaktan çıktığını söyleyen deneyimli hoca “Arkadaşlar benden kimse taç atışı falan istemedi. Kameralardan inceledik zaten. Ben arka tarafa dönmüş futbolcu arkadaşımla konuşurken böyle çaktırmadan gelip alıyor ve hemen uzaklaşıyor Şenol Hoca. Yani gelip güzellikle istese ben verirdim zaten, nihayetinde bir taç atışı. Ama şunu da söylemek istiyorum, daha önce ‘birazdan getiriyorum’ diyerek aldığı iki kornerle bir penaltının daha sonradan lafını bile etmedi. Bunu bir alışkanlığa dönüştürmüş kendisi. Her maçın başında gelip korner, taç ne koparabilirse almaya çalışıyor. O esnada önceden alıp getirmediği kornerleri hatırlatınca da hemen tavır koyuyor: ‘Üç kuruşluk kornerin hesabını mı tutuyorsun?’ diyor. ‘Peki tamam’ deyince de, o anki yumuşamadan istifade edip hemen yeni bir şey daha götürüyor” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...