Zerrin Özer, KHK İle Mazhar Fuat Özkan Grubuna Kayyım Olarak Atandı

Hükümete yakınlığıyla bilinen Fuat Güner, Yavuz Bingöl ve Coşkun Sabah’ın MESAM’a üye olarak atanmasından sonra Fuat Güner’in MFÖ grubundaki işlere zaman bulamayacağını değerlendiren Bakanlar Kurulu, kanun hükmünde kararname ile Zerrin Özer’i MFÖ’ye kayyım olarak atadı.

MFÖ Grubunun Adı ZMÖ (Zerrin-Özkan-Mazhar) Oldu

MFÖ grubuna kayyım olarak atanan Zerrin Özer, ilk iş olarak grubun adını (ZMÖ) Zerrin Mazhar Özkan olarak değiştirdi. Bundan sonra parçaları kendisinin söyleyeceğini Mazhar’la Özkan’In ise geri vokal olarak gruptaki görevlerine devam edeceğini söyleyen Zerrin Özer “Arkadaşlar biliyorsunuz hükümetimizin böyle bir tasarrufu oldu. Benim hiçbir talebim olmadan böyle bir görev bana layık görülmüş. Buradan beni bu göreve layık gören Sayın Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür etmek istiyorum. Gruptaki Fuat Güner kardeşimizin MESAM’a atanması söz konusu olunca, sanırım böyle bir atama uygun görülmüş. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

“ZMÖ, Yandaş Protest Rock Müziği Yapmaya Devam Edecek”

MFÖ ile çok büyük başarılar elde edeceğine inandığını söyleyen Zerrin Özer “Biliyorsunuz MFÖ’nün böyle suya sabuna dokunmayan bir tarzı vardır. Hani böyle Sezen Aksu’vari, hem protest, hem sufi, hem yandaş, hem candaş, böyle orta bir yol. Paragözle karagöz arası bir şey. Protest desen uymuyor, rock desen hiç olmuyor. Ben Yandaş Protest Rock diyorum bu çizgiye. Tabii çizgi derken doğrusal bir şey gibi düşünülüp hükümetimiz tarafından yanlış anlaşılmasın, eğimleri olan, göze hoş gelen bir çizgiden söz ediyorum.” dedi.

“Aslında Grup Zerrin-Yavuz-Orhan Olacaktı Ama Mazhar Bey Araya Adam Koydurdu”

Açıklamalarını sürdüren Zerrin Özer “Aslında Sayın Cumhurbaşkanımızın bana ilk verdiği bilgi MFÖ grubuna Orhan Gencebay, Yavuz Bingöl ve benin kayyım olarak atanacağımız yönündeydi. Ancak bu durumu haber alan Mazhar Bey araya adam koydurarak Özkan’la birlikte MFÖ’deki görevine devam etmek istemiş. ‘Gerekirse Acun’un Survivor’ına katılabilir veya uygun gördüğünüz işleri yapabilirim’ şeklinde Sayın Cumhurbaşkanımıza bir not ulaştırmış. Cumhurbaşkanımız da çok yufka yürekli bir insan, acımış tabii. Yavuz’la Orhan Abi’yi geri çekmiş. Benden duymuş olmayın ama bu iş burada bitmiş değil. Bu iki isimden birisi yakın zamanda Mor ve Ötesi’ne solist olursa şaşırmayın.” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...