Emre’nin İtirazı Üzerine Toplanan TFF, Gollerin Yeniden Sayılmasına Karar Verdi

Medipol Başakşehir oyuncusu Emre Belözoğlu’nun yaptığı itiraz işaretini dikkate alarak toplanan TFF Yönetim Kurulu, 2-0 sonuçlanan Galatasaray – Başakşehir maçındaki gollerin yeniden sayılmasına karar verdi.

“Yaptığımız İlk Sayımda Skor 1-1 Olarak Görüldü”

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Futbol Federasyonu yetkilisi “Maçta iki gol olduğunu görüyoruz ancak bu iki golün birden Galatasaray tarafından atılmamış olabileceği yönünde bazı şikâyetler oldu. Özellikle Başakşehir’in deneyimli futbolcusu Emre Belözoğlu’nun maç sırasında yazılı bir itirazı oldu. Biz ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyerek konuyu araştırmaya başladık. Cumhurbaşkanlığı da konuyu yakından inceliyor şu anda. Bizim yaptığımız ilk sayımda sonuç 1-1 çıktı. Halkımız kesinlikle merak etmesin. Nihai netice en geç yarın belli olur. Benim gönlüm beraberlikten yana ancak Cumhurbaşkanlığı yetkilileri Başakşehir’in galibiyeti ihtimali üzerinde de duruyor. Bakalım hayırlısı.” dedi.

Volkan Babacan: “Ben İki Gol Yemedim”

Maçtan sonra açıklamalarda bulunan deneyimli kaleci Volkan Babacan ise “Ben maçta hiç gol yemedim ancak maç sonunda 2-0 yenik duruma düştük. Ben bunu anlamakta gerçekten zorlanıyorum. Hadi bir tane yedim de fark etmedim diyelim. Bir insan iki gol yiyip de bunu fark etmez mi? Lütfen birbirimizi kandırmayalım. Biz bu skoru kabul etmiyoruz. Goller yeniden sayılsın ve gerçek ortaya çıkarılsın. Sayın Cumhurbaşkanımıza da buradan seslenmek istiyorum. FETÖ’cüler önümüzü kesiyor demek istemiyorum ama olanlar da ortada. Biz gerekli mercilere şikâyet edeceğiz. 1-1 olabilir veya 0-0 da olur ama 2-0’ı kesinlikle kabul etmiyoruz.” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...