Emine Erdoğan’dan Eşine ve Damadına: “Şu İşin Ustası Kimse Getirin, Evi Berbat Ettiniz”

Her işi damat ve kayınpeder ikilisi olarak halletme çabasına Emine Hanım da tepki gösterdi. Bugün yüksek sesle damadını ve eşini eleştiren Emine Hanım’ın sesi komşularının bahçesinden duyuldu.

“Mutfak Lavabosu Su Sızdırıyor Diyorum, Damat Elinde Matkapla Geliyor”

Komşularından alınan bilgiye göre sabah kahvaltısı sırasında sinirlenen Emine Hanım “Yahu şu ortalığın haline bakın. Ben ta en baştan demedim mi size ‘Parası neyse verin, şu işin ustasını getirin’ diye. Her işi kendim yapacağım derken evi berbat ettiniz yahu. Dün komşunun kızına söyledim internetten baktı, bir ilan versek günde en az yüz kişi başvurur diyor. Yani amacınız ne anlamıyorum. Bırakın o usta da ekmeğini kazansın. Lavabo kullanılmaz durumda, perdeyi çekince komple geliyor kornişle birlikte. Geçen ay prize taktığım fiş hâlâ yerinde duruyor. Asılınca duvarla birlikte hareket ediyor. ‘Mutfak lavabosu su sızdırıyor’ diyorum damat elinde matkapla geliyor. Bir delik daha açacak ki daha çok aksın. Televizyonun kenarına vernik atılır mı? Yani siz anlamadığınız her işe niye burnunuzu sokuyorsunuz yahu? Şu havalara bak bir de elinde silikon tabancasıyla geziyor. Sanki acil bir sızıntı olursa hemen nişan alıp kapatacak. Bey sen de çıkart şu kulağının arkasındaki kalemi artık. Ne söylesem hemen bir hesap kitap havaları. Banyonun fayansının yarısı beyaz, yarısı sarı oldu senin hesabın yüzünden. Hay sizin yaptığınız, yapacağınız işi…” dedi.

“Askerde Falancaymış, Bekar Evinde Filancaymış, Üniversitede Dersini Almışmış”

Komşudan alınan bilgilere göre Emine Hanım konuşurken ailenin diğer üyelerinin sesi çıkmadı. “Yok askerde falancaymış, bekar evinde filancaymış, üniversitede de dersini almış. Ben de jimnastik dersi aldım ortaokulda, şimdi parende veya ters takla atmaya kalkıyor muyum? Ev yaşanılacak halden çıktı. Kendinize bir çeki düzen verin. Şu kontrol kalemiyle kargaburnunu da ortadan kaldırın. Her gelen komşu evde tadilat mı var diyor. Vallahi sizi küçük düşürmeyeyim diye ne yalan söyleyeceğimi şaşırdım. Elinden iş geliyorsa yaparsın, gelmiyorsa da ustasını bulur ona yaptırırsın. Bu size son uyarım, sonra karışmam.” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...