Milli Eğitim Bakanlığı Defilesinde 2018 Sonbahar-Kış Kreasyonları Tanıtıldı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2018-2019 eğitim döneminde okullarda giyilecek kıyafetler dün düzenlenen bir defileyle tanıtıldı. Kreasyonda yer almayan kıyafetlerle okula gelen öğrencilerin derse alınmayacağını öğrenen veliler, defileyi büyük bir dikkatle izledi. Sonbahar kış dönemine ait kreasyonda sergilenen kıyafetler, öğrencilerle bilikte mağaza temsilcilerinin de büyük beğenisini topladı. İşte ilgi çeken kreasyondan bazı parçalar:

Geleneksel Katar Motifli Beyaz Okul Gömleği (159.-TL)
Üzeri geleneksel Katar motifleriyle bezenmiş, klasik yakalı, beyaz okul gömleği özellikle Türkçe derslerine farklı bir hava katacak. 159.-TL olan gömlek sadece şehirdeki seçkin mağazalardan satın alınabiliyor.

Çiçek Motifli Denim Okul Eteği (249.-TL)
Defilenin favori parçalarından olan çiçek motifli denim okul eteği ayrıca satılan mor fularla birlikte kullanıldığında sportif ancak bir o kadar da şık bir hava oluşturuyor. Beden dersi sonrası için düşünülen etekler, kız öğrencilerin gözdesi.

Mikro Desenli Yün Okul Pantolonu (199.-TL)
Yaza Veda temalı kreasyonun en nadide parçalarından biri de erkek pantolonu. Slim fit olarak dikilen, mikro desenli yün pantolonlar özellikle matematik dersleri için tasarlanmış. Sadece 199.-TL olarak satışa sunulan pantolonlar kışın üşütmezken, yaz okulları ve bütünleme dönemlerinde de terletmiyor.

V Yaka İpek Anvelop Bluz (129.-TL)
Sarı ve beyaz renkleriyle piyasaya sürülen anvelop bluz ipek kumaştan üretiliyor. Öğrencilere farklı bir hava getireceğinden özellikle müzik derslerinde tercih edilmesi beklenen bluzlar 129.-TL olarak velilere sunuluyor.

Defileyi izleyen Milli Eğitim Bakanı ise bundan sonra okullarımızda göz zevkini bozacak kıyafetlerin yer almayacağını söyleyerek mağaza temsilcileriyle üreticileri tebrik etti.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...