Derbiden Eli Boş Dönen GS’lilerin Umudu Yeni Haftada: Kayseri 3 Atarsa Fatih Terim Gider

Tarihi bir fark umuduyla Fenerbahçe derbisine giden Galatasaray taraftarları aldıkları sonuca karşın umutlarını yitirmedi.

“Basiretsizlik mi, Şanssızlık mı Artık Bilemiyorum, Derbiden Saçma Sapan Bir Sonuçla Döndük”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan bir Galatasaray taraftarı “Gerçekten çok önemli bir fırsatı kaçırdık. Belki on yılda bir elimize geçmeyecek bir fırsattı ancak maalesef harcadık bunu. Eğer her şey planladığımız gibi gitse ve Fener’den tarihi bir fark yeseydik hem Fatih Terim istifa edecekti hem de Ali Koç, Fenerbahçe’nin başındaki yerini sağlamlaştırmış olacaktı. Yani bir taşla iki kuş vurmuş olacaktık. Yenilsek bile ligdeki iddiamız aynı şekilde devam edecekti. Basiretsizlik mi, şanssızlık mı artık bilemiyorum, böyle saçma sapan bir sonuçla derbiden döndük. Bu maçtan beklentimiz gerçekten büyüktü, kendimizi farklı bir skora hazırlamıştık ama olmadı. Tabii ki her şeyin sonu değil, bunu da biliyoruz. Terim’den kurtulmak için artık önümüzdeki maçlara bakacağız” dedi.

“En Az Üç Farklı Skorla Yenilmemiz Gerekiyor”

Başka bir Galatasaray taraftarı ise “Üzgünüm ama istediğimiz sonuç gerçekleşmedi diye de ölecek değiliz. Bunu bir maraton gibi düşünmek gerekiyor. Bu maçta olmaz, bir sonrakinde olur. Onda olmaz daha sonrakinde olur, bizim vazgeçmememiz gerek. Ben Kayseri maçından da umutluyum ancak 1-0 veya 2-0’lık skorlar işimize yaramaz en az üç farklı skorla yenilmemiz lazım. 3-0, 4-1 gibi skorlar bir istifa noktasında hocamızı tetikleyecektir. Fatih Hoca’nın gitmesini gerçekten istiyorsak bunun bilincinde olmamız lazım. ‘Yani bir tane yedik artık yeter’ diye düşünmeden en az üç golü kalemizde görene kadar çalışmalıyız. Elbette Kayserispor’un da katkıları olacak. Herkes elinden geleni yaparsa neden olmasın? Bizler Fenerbahçe maçı diye düşünmüştük ama belki de Kayseri’de gerçekleşecek bu kopma. Biz o maçta da Galatasaray’ımızı yalnız bırakmayacağız” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.




Loading Facebook Comments ...