Ali Koç: “Kemal Sunal’la İlgili Sözlerim Montajlanarak Ersun Yanal’la İlgili Hale Getirilmiş”

Ersun Yanalın Fenerbahçe teknik direktörlüğüne getirilmesi taraftarlar tarafından büyük beğeniyle karşılanırken Başkan Ali Koç da Ersun Yanal ile eskiden beri çalışmak istediklerini belirterek bazı medya gruplarının buna engel olmak için kendisine tuzak kurduklarını belirtti.

“Sinema Çıkışında Kemal Sunal’la İlgili Yaptığım Bir Konuşma Kesilip Biçilmek Suretiyle..”

Bir buçuk yıllık anlaşma sonrasında açıklamalarda bulunan Ali Koç “Ben eskiden beri Ersun yanal’la çalışmak istiyordum ancak bazı özel nedenlerden ötürü bunu gerçekleştiremedik. Ersun Yanal ile ‘dün, bugün, yarın şeklinde’ medyada bana atfedilen sözler kesinlikle bana ait değildir. Bir sinema çıkışında Kemal Sunal ile ilgili yaptığım konuşma kesilip biçilmek suretiyle bazı sözcükler montajlanarak Ersun Yanal’la ilgili hale getirilmiş. Biz tabii bunları kimin yaptığını da çok iyi biliyoruz. Teker teker cımbızla çekilmiş harflerin kullanıldığı bir teknolojiyle gerçekleştirilmiş. Operasyonda kullanılan cımbızı da bulduk zaten. Ancak artık bu konuyu kapatıp yeni bir sayfa açmak istiyoruz. Dün de, bugün de yarın da takımımızı çalıştıracak tek ad Ersun’dur. Soyadı ise Yanal’dır. İkisi birlikte ele alındığında Ersun Yanal’dır” dedi.

“Vizyon Demedim Füzyon Dedim”

Kaparoz muhabirinin kongredeki Yeni Fenerbahçe ve vizyon konusundaki sözlerini hatırlatması üzerine basın kuruluşlarından şikâyet eden Başkan Ali Koç “Öncelikle sorumuzu doğru soralım. Ben vizyon demedim. Füzyon dedim. Eski ile yeninin buluşmasını kastederek bir Fenerbahçe füzyonu oluşturmamız gerektiğini anlattım. Ancak art niyetli kişiler bu sözlerimi de değiştirmiş. Bugün bazı basın kuruluşlarının yalan haberler üreterek birtakım hesaplar peşinde koştuğunu görüyoruz. Zamanı gelince hepsini açıklayacağız. Makaslar, cımbızlar ve diğer tuhaf objeler. Fenerbahçe, tarihinin en başarılı sezonunu yaşıyor ancak bu gazetelerdeki puan durumuna bakarsanız en sondayız. Böyle habercilik mi olur? Akhisar maçından sonra bakın bütün gazeteleri hepsi Fenerbahçe’nin yenildiğini yazıyor. Biz Akhisar’ı yenersek ne yazacaklar acaba çok merak ediyorum. Tükürdüklerini yalayacaklar mı, yoksa her zaman yaptıkları gibi yalan mı söyleyecekler? Ben size yanıtını vereyim mi? Tabii ki yalan söyleyecekler. Onların işi bu” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...