Ali Koç’un Talimatıyla Fenerbahçeli Futbolcuların Çarşı İzinleri İptal Edildi

Akhisar yenilgisi sonrasında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç’un talimatıyla Fenerbahçeli oyuncuların çarşı izinleri iptal edilirken kulübün hamamı da apar topar tadilata sokuldu.

“Ali Koç’un Talimatıyla Çarşı İzinleri Süresiz Olarak İptal Edildi”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan kulüp yönetici “Dünkü yenilgiden sonra başkanımız Ali Koç çok sinirlendi. ‘Bugüne kadar idare ettik ama artık bu iş kabak tadı verdi’ dedi. Gözleri çakmak çakmaktı. Otobüste herkes susmuş onu dinliyordu ancak başkanımız da bir türlü konuşmuyordu. Şöyle bir baktı etrafına ve ‘Camları kapatın’ dedi. Hava soğuktu ve hepimiz üşümüştük. Başkanımız son derece yerinde bir müdahale yapmıştı. Sonra eliyle oturun der gibi bir işaret yaptı. Kimse kıpırdamadı. Sonra tekrar ‘Oturun, oturun’ dedi. Biz zaten oturduğumuzu söyleyince manidar bir gülüşle karşılık verdi bize. Sonra sakin ama kararlı bir ses tonuyla çarşı izinlerinin süresiz olarak iptal edildiğini söyledi. Buz gibi bir hava esti otobüste. Deyim yerindeyse başkanımız masaya yumruğunu vurmuştu. Oyuncular yaptıkları hatanın farkına varmışlardı ancak artık çok geçti.

Kulübe gelince oyuncularımız ‘Çarşıya çıkamıyoruz bari hamamda kese yaptıralım’ diye düşünmüşler ama Ali Koç’un talimatıyla hamam da tadilata girmiş. Duşlarda sıcak su 24 saattir kesik. Sabah kahvaltısında mercimek çorba vardı. Öğlen yemeğe giden oyuncularımız gene mercimek çorbası yediklerini söylediler. Kantinde zaten tost dışında bir şey yok, onun içinde de zar gibi varla yok arası incecik bir kaşar. Artık bu noktada söylenecek bir söz kalmıyor, başkanımızın mesajı çok açık: “Ya galip gelirsiniz ya da mercimek çorbaya talim edersiniz” dedi.

“Vizyonumuz Yavaş Yavaş Ortaya Çıkıyor”

Açıklamalarını sürdüren yönetici “Tabii çağdaş bir yönetim anlayışının bazı farkları olacak. Sayın Başkanımız göreve başladığından beri vizyon diyordu. İşte bu vizyon yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Taraftarımız da oyuncumuz da dün bu vizyonu görmüş oldu. Vizyon demişken dünden itibaren kulüpteki tüm televizyonlar da kapatıldı, onu da söylemiş olayım. Helada toplam iki bidon su var. Şu an tuvaletten en son çıkan suyu dökerse kabasını almaya yetiyor. Tabii oyuncu arkadaşlarımız, mutlaka bu uygulamalardan gereken dersi alacaklardır. Biz yöneticiler olarak, artık farklı galibiyetler dönemine girdiğimizi düşünüyoruz. Başkanımızdan öğrendiğimize göre, eğer istenen başarılar gelmezse sırada elektrik kesintisi ve gece 2-5 nöbetleri var” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...