Erdoğan – Ali Koç Görüşmesinin Ardından Fenerbahçe Tesislerinde Rakıya Zam Geldi

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe’nin ekonomik durumunu görüşmek üzere Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’la bir araya geldi. Mali konular hakkındaki basına kapalı görüşme bittikten iki saat sonra Fenerbahçe Tesislerinde rakı ve diğer alkollü içkilere zam yapıldığı öğrenildi. Basına kapalı gerçekleşen görüşmenin içeriğine ilişkin açıklama ise daha sonra Fenerbahçe Kulübü yöneticilerinden geldi.

“Vizyon Sahibi İki İnsanın Görüşmesi Önemli Sonuçlar Doğurdu”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan bir yetkili “Sayın Cumhurbaşkanımız Fenerbahçe’nin ekonomik durumu hakkında Ali Koç’tan bilgi almış. Daha sonra danışmanlarıyla birlikte bazı hesaplamalar yapmışlar. Tabii toplantı basına kapalı olduğu için detayları çok fazla bilemiyoruz ancak kısa bir bir mesainin ardından Erdoğan’ın Ali Koç’a ‘Rakıya zam yapın’ şeklinde bir tavsiyede bulunduğu söyleniyor. Kendisi ‘Biz koca ülkenin ekonomisini böyle hallediyoruz, Fenerbahçe’nin bütçesi ne kadar ki? Açığınız neyse hesaplayın, çıkan rakamı rakıyla şaraba giydirin’ demiş. Ali Bey de son derece deneyimli bir yönetici tabii, ’En azından bir deneyelim kaybedecek neyimiz var ki?’ diyerek öneriyi bize sundu. Biz de çok fazla irdelemeden kabul ettik, neticede vizyon sahibi iki insan görüşmüş, karar vermiş, bizim de herhalde ‘Yok öyle olmaz, şöyle olur’ diyecek halimiz yok” dedi.

“Eğer Her Şey Hesapladığımız Gibi Giderse 2023’te Şampiyonuz”

Açıklamalarını sürdüren kulüp yetkilisi “Elbette rakamları açıklayamıyoruz, taktiklerimizi rakip takımların görmesini istemeyiz. Yani hangi alkollü içkiye ne kadar zam yapılacak falan bunlar son derece teknik konular. Yalnızca şu kadarını söyleyebilirim, eğer her şey hesapladığımız gibi giderse 2023’te şampiyonuz. Beş yıldan az bir zamanımız var. Bu arada ekonomik durumumuz da düzelecek, sonra ver elini Avrupa. Ama tabii ilk iş olarak rakıyla birayı halletmemiz lazım. ‘Arkası çorap söküğü gibi gelir’ demiş Sayın Cumhurbaşkanımız. Taraftarımızın içi rahat olsun, bundan sonra ekonomik durumumuz son derece iyi olacak, Allah’ın izniyle her şey kontrol altında artık” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...