BİM’le Görüşen Albayrak’tan Müjde: “6’lı Yumurta ve Pratik Don Askısı İndirime Giriyor”

Enflasyonla mücadele kapsamında ‘Marketlerle görüşeceğiz’ diyen Berat Albayrak, konuşmasından hemen sonra çevredeki marketlere giderek market sahipleriyle görüşmeler yaptı. Olumlu bir hava içinde gerçekleştiği öğrenilen görüşmelerden sonra açıklamalarda bulunan Bakan Albayrak ileride çok daha fazla sayıda ziyaret yaparak sonuçlarıyla ilgili olarak vatandaşları bilgilendireceklerini söyledi.

“Pazar Günü Çamaşır İpinde Bir Alana Bir Bedava Kampanyası Olacak”

Marketlerle yaptığı görüşmelerden sonra bir açıklama yapan Albayrak “Konuşmamızdan sonra üç toplantı gerçekleştirdik. Her ürün için olmasa da belli ürünlerde indirim sözü aldık. Diğerlerinde ise zamanla oluşacak fırsatları bekleyeceğiz. İlk müjde olarak şunu söylemek istiyorum hafta sonu BİM’de 6’lı yumurta ve pratik don askısında ciddi indirimler olacak. Hem de gezen tavuk yumurtası. Önümüzdeki ay için köftelik bulgur ve aşurelik buğdayda %10 civarında bir indirim sözü aldık. Ben bunu yeterli görmediğimi ifade ettim. Bunun üzerine pazar günü için çamaşır ipinde bir alana bir bedava kampanyası yapabileceklerini söylediler. Manav reyonunda arzu ettiğimiz sonuçları aldığımızı söyleyemem ancak bakliyat ve unlu mamuller açısından son derece umutluyum” dedi.

“Görüşmeye Gitmişken Bir Adet Dijital Banyo Baskülü Aldım”

Açıklamalarını sürdüren Berat Albayrak “Migros ve A101’le yaptığımız görüşmelerde de iyi sonuçlar aldığımızı söyleyebilirim. Vatandaşlarımıza şimdiden söylemek isterim ki özellikle tuvalet kâğıdı ve biber salçasında A101’de kısa zaman içinde büyük indirimler olacak. Ben gitmişken bir adet dijital banyo baskülü aldım, sudan ucuz. Çin’den buraya kadar getirip üç kuruşa satıyorlar, vallahi helal olsun. Sarımsak aldım, o da dijital sanırım. Çin malı. Migros’un ürünleri arasında indirime girecek süper bir itfaiyeci botu var. İnanın dize kadar geliyor, yani yağmur, kar işlemez. Şu an 119.-TL ama ay sonu 59.-TL’ye düşecek. Ben özellikle çok acil bir ihtiyaç yoksa ay sonunun beklenmesini öneriyorum. Çin malı tabii. Çok kaliteli bir ürün, hakiki plastik. Aynı şekilde kızartmalık yağda bir alana bir bedava kampanyası olacak. Eğer BİM’deki un indirimi ile Migros’taki yağ indirimi aynı döneme gelirse vatandaşlarımız oldukça hesaplı fiyatlara çiğ börek yiyebilecek” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

2 Comments

  1. şaka gibisiniz sen devlet degilmisin herkesin ayagina gidiyorsun bas 2 3 kez yuksek cezayi

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...