Mariam Kavakçı’nın Önerisiyle Cumhurbaşkanlığı’na Instagram Takipçisi Satın Alınıyor

Mariam Kavakçı, Cumhurbaşkanlığı’ndaki danışmanlık görevine fırtına gibi başlayarak muhalefete tokat gibi bir yanıt verdi.

Daha göreve başlayalı bir hafta bile olmadan Cumhurbaşkanlığı’na farklı bir hava getiren Mariam Kavakçı, Cumhurbaşkanlığı’nın sosyal medya hesaplarını masaya yatırdı. Erdoğan’ın Instagramdaki takipçi sayısını yetersiz bulan Mariam Kavakçı’nın önerisiyle Cumhurbaşkanlığı olarak Instagram takipçisi alımına yönelik ihaleye çıkıldı. İhale şartnamesini Erdoğan ile Kavakçı’nın birlikte hazırladığı öğrenilirken ikilinin son derece yüksek bir uyum içinde çalıştıkları vurgulandı.

Instagram Takipçisi Alımına Yönelik İhaleyi Cengiz İnşaat – Kolin – Limak Konsorsiyumu Kazandı

Cengiz İnşaat – Kolin – Limak Konsorsiyumu’nun kazandığı ihaleye göre, önümüzdeki üç ay içinde, on milyon instagram takipçisinin alımı gerçekleştirilecek. Finansmanı Ziraat Bankası tarafından sağlanacak projenin koordinasyonunu ise bizzat Mariam Kavakçı yapacak.

Şu anda Instagramda beş milyonun altında takipçisi bulunan Erdoğan için Mariam Kavakçı’nın yıl sonu hedefinin yirmi milyon takipçiye ulaşmak olduğu söyleniyor. Böylesi bir sıçramanın dünya tarihinde ilk olacağını belirten Cumhurbaşkanlığı çalışanları, Kavakçı’nın Facebook ve Twitter hedeflerini ise sır gibi saklıyorlar.

Mariam Kavakçı, Erdoğan’ın Kendisini Takip Etmesini İstedi Ancak Emine Hanım Ret Cevabı Verdi

Mariam Kavakçı’nın Erdoğan’ın kendisini takip etmesine yönelik talebi ise Emine Hanım tarafından reddedildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan şu anda Cumhurbaşkanlığı kurumsal hesabı dışında sadece Emine Hanım’ın hesabını takip ediyor. Sosyal medyada saçma sapan insanlar olduğunu belirten Emine Hanım “Ben buralara güvenmiyorum, kimin ne olduğu belli değil” diyerek Mariam Kavakçı’nın talebini nazik bir dille geri çevirdi. Olayı öğrenen Merve Kavakçı’nın ise Emine Hanım’ı takip etmekten vazgeçtiği öğrenildi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

1 Comment

 1. Tek cümleyle yorumluyorum:
  Yalan, dolan, iftira 🙂

  yahu sayfanıza girdiğimde,
  Hiç bir şey okumasam bile,
  Bu sloganı görünce,
  Basıyorum içten bir kahkahayı.
  Kimsiniz siz gerçekten,
  Nerede/nereden eğitim aldınız.
  Dış güçlerin adamı olmadığınız kesin.
  Ama biz iç güçleri merak ediyoz.
  Selam, sevgi, hörmet bizden.
  Durmak yok, güldürmeye devam.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...