Sinemacılardan Hız Vurgusu: “Ulan Biz Ne Ara Saraya Gelip Sıraya Girdik de Şimdi Yolcu Ediliyoruz?”

“Biz başkanlık sistemini şimdi idrak ettik”, “Böyle bir hız görmedik” diyerek Erdoğan’ı ziyaret eden sinemacılar Ak Saray’da ikinci bir şok daha yaşadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan “Böyle hız görmedik” diyerek kendisini ziyarete gelen sinemacıları on beş saniye içinde sıraya sokup tebriklerini kabul ettikten sonra iki dakika içinde yolcu etti.

İki dakika içinde sıraya dizilerek, Cumhurbaşkanını selamladıklarını söyleyen sinemacılar “Ulan biz ne zaman geldik, ne ara bu sıraya girdik de şimdi kapıya çıktık vallahi farkında değiliz. Demin içeride değil miydik biz?” diyerek hayretlerini dile getirdiler.

“Eskiden Olsa, Yasaydı, Mahkemeydi Derken İki Yıl Geçerdi”

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan ünlü bir oyuncu “Bakın eskiden olsa yasa teklifiydi, yasaydı derken en az altı ay uğraşılırdı. Tabii ondan sonra bir de mahkeme aşaması var. Yani en azından bir yıl da mahkemelerde bu işin peşini kovalardık. Şimdi öyle mi? Şu hıza bakın, daha dün bir bugün iki, alın işte sorunumuz çözüldü bile. Mahkemesiydi, davasıydı hiçbir sorun kalmadı, bir dünya bürokratik işten kurtulmuş olduk. Tereyağından kıl çeker gibi halletti Sayın Cumhurbaşkanımız. Biz bugüne kadar böyle bir hız görmedik. Yani sadece bu işin halledilmesi olarak da bakılmasın. Genel anlamda bir hızlılık var.” dedi.

“Ulan Biz Ne Ara Saraya Gelip Sıraya Girdik de Şimdi Yolcu Ediliyoruz?”

Açıklamalarını sürdüren deneyimli oyuncu “Bakın biz buraya toplanıp gelmek için bile üç gündür organizasyon yapıyoruz ancak şu saraya gelince aslında ne kadar yavaş olduğumuzu fark ettik. Vallahi içeri girdikten sonrasını hatırlamıyorum. Kendime sordum ‘Ulan biz ne ara sıraya girdik, kendisini ne zaman tebrik ettik, övgü dolu sözlerimizi ne zaman sarf ettik?” diye. Yemin ediyorum hiçbirisinin farkında değilim. Bir baktık ki kapıya çıkmışız. Hayal gibi bir şey. Geldi geçti.” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...