Erdoğan’dan İlk Müjde: Hafta Sonuna Özel Fosforlu Stres Çarkı Sadece 6.-TL

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tanzim satışlarla ilgili olarak; “Marketlerde neler varsa, onların da belli bir kısmını buralarda biz satmaya başlayacağız” demesinin ardından yavaş yavaş ürünler de belli olmaya başladı. Erdoğan’ın ilk müjdesi ise indirimli fiyattan vatandaşlarla buluşacak olan Fosforlu Stres Çarkı oldu.

“Fahiş Fiyattan Ürün Satan Fosfor Çarkı Teröristlerinin İşini Bitireceğiz”

Konuyla ilgili olarak bilgilendirme yapan bir yetkili “Şu an ürün belirleme çalışmalarımız devam ediyor. Sadece bu hafta sonuna özel olarak Tanzim Satış mağazalarımızda fosforlu stres çarkını 6.-TL’den vereceğiz. Ürünlerimiz son derece kaliteli, orijinal Çin malı. Bugün istediğiniz yere bakın bu ürünü bu fiyata bulamazsınız. Mağazalardaki stres çarkı teröristleri, üreticiden 4 liraya, 5 liraya aldığı çarkları getirip Türkiye’deki mağazalarında 25-30 liraya satıyorlar. Bizse sadece temel maliyetlerimizi ekleyip üzerine hiç kâr koymadan satıyoruz.

Bu projemizle hem ekonomik kriz ortamında vatandaşlarımız çark çevirip stresini atsın hem de evlerimiz geceleri şenlensin, ışıl ışıl olsun istiyoruz. Ürün fosforlu olduğu için geceleri çok farklı bir ambiyans getiriyor çevrildiği ortamlara. Biz de Cumhurbaşkanlığı ofisimize aldık dört adet. Stresimiz büyük ölçüde azaldı diyebilirim. Sayın Erdoğan da kenevirle birlikte bu ürünü, ülkemizin ekonomik savaştan çıkması için vazgeçilmez olarak görüyor” dedi.

“2019 Yılı Sonunda Karaoke Mikrofonsuz Ev Kalmayacak”

Açıklamalarını sürdüren yetkili “Tabii ürünlerimiz bununla sınırlı değil. Çin’i vatandaşlarımızın ayağına getireceğiz. Örneğin bir sonraki hafta tek kollu 125 cm’lik selfie çubuğunu çok uygun bir fiyattan halkımızla buluşturacağız. Fahiş fiyattan ürün satan selfie çubuğu teröristleri bakalım ne diyecekler bizim bu hamlemize? Asıl sürprizimiz ise mart ayının başında olacak. Allah izin verirse piyasa fiyatının dörtte biri gibi rakama karaoke mikrofonu vereceğiz. 2019 sonunda karaoke mikrofonsuz ev kalmayacak. Üzerinde hoparlörü de var, tüm telefonlarla uyumlu. Cihazın üzerinde Dombra, Beraber Yürüdük Biz Bu Yollarda gibi parçalar önceden yüklenmiş olacak. Eğer kendiniz bir parya yüklemek isterseniz bu mümkün olmayacak. Yüksek fiyattan satış yapan mikrofon teröristlerini maalesef biraz üzeceğiz” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...