Fahiş Fiyattan Araba Satan Stokçunun Deposundan Binlerce Araba Çıktı

Gıda depoları ve hallere düzenlenen baskınların ardından ekipler, otomotiv sektöründeki fiyat artışının peşine düştü. Dün öğle saatlerinde, önceden belirledikleri adreslere yaptıkları baskınlarda inanılmaz manzaralarla karşılaşan zabıta memurları şaşkınlıklarını gizleyemedi. Araba satışımız yok denen fabrikaların depolarından binlerce araç çıktı. Zabıta, daha sonra yüksek fiyattan satmak üzere depolarında araç stoklayan kişiler hakkında işlem yaparak ceza kesti.

“Gördüğümüz Manzaraya İnanamadık: Depolar Ağzına Kadar Araba Doluydu”

Baskınlarla ilgili açıklamalarda bulunan zabıta amiri “Yaklaşık bir aydır bu baskınları planlıyorduk. Bir yandan araba satışımız yok denirken diğer yandan ‘bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu’ dedirtecek cinsten duyumlar alıyorduk. Bu duyumlara göre pek çok fabrikanın deposunda araçlar yığılmış durumdaydı. Eski fiyattan satılsa bir günde bitecek stoklar, fahiş fiyat uygulaması nedeniyle depolara sığmıyordu. Eş zamanlı olarak planladığımız baskınlar için dört ayrı ekip aynı anda harekete geçti. Biz de operasyonları başlatmak ve ekipleri koordine etmek üzere merkezde düğmelere basıyorduk. Baskınlardan yaklaşık yarım saat sonra arkadaşlarımız bize depolardan fotoğraflar göndermeye başladı. Maalesef duyumlarımız tümüyle doğruydu, depolar ağzına kadar araç doluydu. Ekiplerimiz stokçulara gerekli cezayı keserek uyarıda bulundu” dedi.

“Siz Bu haberi Okuduğunuz Sırada Ekiplerimiz Euro ve Dolar Depolarına Baskın Yapmış Olacak”

Açıklamalarını sürdüren yetkili “Bu baskında fabrika sahipleri de bize dert yandı. Fiyat artışının euro ve dolar denen farklı para birimindeki artışlardan kaynaklandığını söyledi. Her ne kadar biz Amerikan doları Amerika’yı ilgilendirir desek de bu arkadaşların itirazı üzerine yani bir inceleme yapılmasına karar verildi. Siz bu haberi okuduğunuz sırada ekiplerimiz Türkiye genelinde yirmiden fazla euro ve dolar deposuna baskın yapmış olacak. Eğer söylendiği gibi bir stokçuluk durumu varsa, bu kişiler hakkında cezai işlem yapılacak. Bu para stoklama işinin daha çok döviz bürosu ve bankalarda yapıldığını tahmin ediyoruz. Vatandaşlarımız şundan emin olsunlar, bu işin sonu nereye giderse biz de hiç çekinmeden oraya kadar gideceğiz. Kimseden korkumuz yok bizim” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

2 Comments

 1. Uyarıyorum siz böyle eften püften işlerle uğraşırken iki ayrı “mal” stokçuların, fırsatçıların, VATAN HAİNLERİNİN(!) elinde N’ABER!

  1.) GÜBRE ki en hasından hayvanların ve hatta bilhassa şehir insanlarının ürettiği gübreleri stokluyor bu vatan hainleri, siz uyuyun öyle mışıl mışıl!

  2.) AKIL ki en çok MARKSİST, KOMÜNİST vatan hainleri en başta her türlü AYDINLANMACI, DEMOKRAT ve elbette üstüne üstlük LAİK hiç boyun eğmeyen, soru/hesap sormaktan, eleştiriden hiç mi hiç geri durmayan bu vatan/millet düşmanları(!) her biri nereye gitseler orada STOKLUYORLAR bu akıl denilen (siz hâlâ nedir, neye benzer diye düşünüp duruyorsunuz…durun!) şeyi!

  Ha bir de VİCDAN VAR! Ama onu stoklamaya gerek yok! Niye? Çünkü sizin hiç ihtiyacınız olmadî ve hiç kullanmadınız ve kullanmayacaksınız ya o VİCDAN denilen insanı İNSAN yapan nesne/vasıf/değer hep yanıbaşımızda, yanıbaşınızda olduğu halde sizinkiler pas tutmuş vaziyette ve üzerine yolsuzluk, sahtekârlık, yalan/dolan, kin/nefret ve para/mevki hırsı bol bol istiflendiği için ne siz ne biz sizin o ÖLÜ VİCDANLARINIZI UYANDIRAMAYIZ. Hadi bayyyy.

 2. Yalan yanlış bilgi veriyorsunuz.
  O galericiyle ben de görüştüm.
  1 kamyon patlıcan, 1 kamyon soğan getirene, biz de 1 otomobil verebiliriz dedi.
  Herşey artarken biz kabak fiyatına oto satamazdık diyor adam.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...