NASA’dan Kritik Uyarı: Marmaris’te Görülen UFO’dan Yeryüzüne Makarna Atılıyor

NASA yetkilileri Türkiye için bir uyarı yayımladı. Yaklaşık bir haftadır Marmaris sokaklarında görülen UFO benzeri araçtan makarna dağıtımı yapıldığını belirten uzmanlar uzaylıların şirin görünmek için böyle bir yola gitmiş olabileceğini belirttiler.

“Kendilerini Hoş Göstermek istiyor Olabilirler”

NASA’da Astronomi ve Gastronomi Uzmanı olarak çalışan Prof. Chet Atkins Kaparoz’a yaptığı açıklamada “Marmaris’teki tuhaf uzay aracını yaklaşık bir haftadır izliyoruz. Aldığımız sinyaller anlaşılır değil. Genellikle gündüz saatlerinde ortaya çıkarak sokaklarda dolaşan uzay aracından makarna paketi çıkartılarak insanlara dağıtıldığını belirledik. Bugüne kadar gördüğümüz, bildiğimiz bir durum değil. Kendilerini sevimli göstermek istiyor olabilirler. Biz Marmarisliler için bir uyarıda bulunmak istiyoruz. Uzaylılar hakkında bildiklerimiz sınırlı, bu nedenle uzaylılar tarafından verilen yiyeceklerin tüketilmesini önermiyoruz. Ancak bizim uyarımıza karşın yemek isteyenler olursa son derece dikkatli olsunlar. Eğer yedikten sonra baş dönmesi, yüz kızarması, göz bulanması veya kulak memesinde kıllanma oluyorsa mutlaka doktora başvursunlar. Özellikle uzay aracının içinde kendilerine sunulan makarnaları tüketmesinler” dedi.

“İlla Yemek İsterlerse Paket Üzerindeki Son Tüketim Tarihini Işık Yılı Olarak Hesaplayarak Tüketsinler”

Açıklamalarını sürdüren Prof. Atkins “Marmaris hepimizin gözdesi. Mavi suları, güzelim kıyıları ve ılıman havası ile sadece dünyalıların değil uzaylıların da dikkatini çekmiş olabilir. Ancak bizim gene de temkinli olmamız gerekiyor. Sonuçta adamlar uzaydan gelmişler. Tuhaf araçlarla dolaşıyorlar. Makarna dağıtmaları elbette bir iyi niyet göstergesi ancak buna da çok aldanmamak gerekir. Bu makarnaları tüketmek isteyen Marmarisli kardeşlerimiz mutlaka makarna paketinin üzerindeki son kullanma tarihine baksınlar. Bunu ışık yılı olarak hesaplayarak eğer zamanı geçmemişse tüketsinler aksi takdirde zehirlenmeye kadar varan sağlık sorunları yaşayabilirler” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...