AKP’li Özhaseki’den Büyük Seçim Projesi: ÇAMURATÖR

AKP’nin Ankara Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki katıldığı bir TV programında seçimlerdeki en büyük projesi Çamuratör’ü halka tanıttı.

“Çamuratör Bir Günde, Yirmi Bir Farklı Rakibe Bin İki Yüz Kez Çamur Atabiliyor”

AKP’li Mehmet Özhaseki seçim projesini açıklarken “Arkadaşlar, siyaset anlayışımızla teknolojik birikimimizi birleştirerek Ankaralıların hizmetine sunuyoruz. Son seçimler için geliştirdiğimiz Çamuratör, tam anlamıyla bir canavar. Çamuratör dediğimiz tam otomatik bir çamur atma makinesi. Bugün orta halli bir AKP’li rakiplerine günde en fazla üç, bilemediniz dört kez çamur atabiliyor ki bunlardan bazıları çamur bile sayılmaz. İyi yetişmiş bir gazetecimiz ise gazetedeki köşesi ve sosyal medya hesaplarını birlikte düşündüğümüzde rakiplere yaklaşık olarak on kez çamur gönderebiliyor. Arkadaşlar sıkı durun. Şimdi açıklayacağım rakamlara siz bile inanamayacaksınız. Şu görmüş olduğunuz makine günde 21 farklı rakibe toplam 1.200 kez çamur atabiliyor. Hem de öyle uyduruktan bir çamur atma değil. Atılan çamurun izini çıkartmak, arkasını toplamak saatler alıyor” dedi.

“Konyalı Bilim Adamlarının Geliştirdiği Çamuratör’ün ‘Din’, ‘Çapkınlık’, ‘Gece Hayatı’ ve ‘Çek-Senet’ Modları Bulunuyor”

Açıklamalarını sürdüren Mehmet Özhaseki “Bu makineyi Konyalı bilim adamlarımız geliştirmiş. İlk olarak Ankara’da deniyoruz. Fişe takıp, sosyal medya bağlantısını yaptıktan sonra rakiplerin adını verip kenara çekiliyorsunuz. Çek senet, karı kız, yalan dolan, her işi kendisi hallediyor bu cihazımız. Cihazın üzerinde ‘Din’, ‘Çapkınlık’, ‘Gece Hayatı’, ‘Çek-Senet’ gbi farklı modları seçebileceğiniz bir düğmesi bulunuyor. Siz sadece günlük olarak ayarlamaları yapıyorsunuz. Mesela bugün ‘Din’ modunda bıraktık cihazımızı, arama motorlarından bazı bilgileri bir araya getirip ‘Camide rakı içti’, ‘Ezan okunurken sakız çiğnedi’ gibi şeyleri bulup sağa sola yayacak. Bakın 1.200 kez çamuru attıktan sonra rakipler her gün yüz tanesini temizleseler gene de elimizde 1.100 çamur kalıyor. Bu çok önemli bir rakam ve teknolojik olarak da geldiğimiz noktayı çok güzel işaret ediyor. Ankara’daki performansına göre diğer şehirlere de kuracağız bu Çamuratör’lerimizi. Projesi yok diyenler de görsünler. Alın size proje gibi proje” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...