Bahçeli’nin Rakiplerin Adlarının 5 Harfli Olduğunu Açıklaması Tüm Hesapları Değiştirdi

Devlet Bahçeli’nin seçimlere kısa süre kala yaptığı kritik açıklama seçim atmosferini bir anda değiştirdi. Muhalifleri köşeye sıkıştıran açıklamanın ardından Millet İttifakı liderleri evlerine kapanırken MHP binası önünde kutlamalar da başladı.

“Bu Açıklamalardan Sonra Oyumuzu Beş Harflilere Verecek Halimiz Yok”

Sezai Gül: Kurt politikacı gene son anda yapacağını yaptı. İnanın ben şu ana kadar karasızdım ancak açıklamadan sonra jeton düştü. Ne yani bu da mı tesadüf. O beş, bu beş, bu da beş. Affedersiniz ama biz de bu kadar mal değiliz. Her şey apaçık ortada. Bu açıklamalardan sonra oyumuzu beş harflilere verecek halimiz yok, oyumu MHP’ye vereceğim. Sayın Bahçeli’ye de gözümüzü açtığı için çok teşekkür ediyorum. Bazen insan gözünün önündeki şeyleri bile göremiyor.

“Artık Oyumuz MHP’ye”

Gülsüm Taze: Deneyim denen şey işte bu. Sayın Bahçeli son ana kadar bekleyip tabiri caizse topu doksana gönderdi. Ben açıklamayı okur okumaz yok artık dedim. Sonra saymaya başladım. Kemal beş harf, Meral beş harf, Temel? O da beş harf. Başkası söylese yok bu kadarı da olmaz derdim ama gerçekler kabak gibi ortada. Sayın Bahçeli’nin bu açıklamasından sonra beş harf tuzağına düşmeyeceğiz, oyumuz tabii ki MHP’ye.

“Ailecek CHP’liyiz Ancak Bu Açıklamadan Sonra Oyumuz Bahçeli’ye”

Aysel Muğlalı: Biz üç kuşaktır CHP’liyiz. Ben bu seçimde de oyumu CHP adayına vermeyi düşünüyordum ancak bizi keriz yerine koyanlar nedeniyle bu kez oyum MHP’ye. Bahçeli’nin açıklaması gözümü açtı. Bütün beş harfliler toplansın, ittifak yapsın. Biz de oy verelim öyle mi? Çünkü biz keriziz. Bizi sağacak bir beş harfli arıyoruz. Artık akıllandım, bundan sonra hiçbirine oy yok. Oyum adı en azından altı harf ve üzerinde olanlara gidecek tabii ki.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...