Dış Güçlerin Maşası Olduğunu Öğrenen A.Ö. Bu Ülkelerden Birine Gönderilerek Cezalandırılmasını İstedi

Hakkında çıkan ‘Dış Güçlerin Maşası’ iddialarına karşı son derece onurlu bir davranış gösteren A.Ö. (45) maşası olduğu ülkelerden birisine sürgün edilerek cezalandırılmasını talep etti.

“Bir Suç İşledim Cezama Razıyım”

Kaparoz’a açıklamalarda bulunan A.Ö. “Bu iddialar doğru değil demek isterdim, ancak maalesef bunu söyleyemiyorum. İddiaların tamamı doğru. Nasıl oldu bilmiyorum ama bir şekilde dış güçlerin maşası oldum. Kullandılar beni. Bugün annemin babamın yüzüne bakacak durumda değilim. Artık bu ülkede kimsenin yüzüne bakamam. Bir dakika bile tutmasınlar beni. Maşası olduğum emperyalist, kapitalist devletlerden birisine gönderilerek cezalandırılmak istiyorum. Ben bunu çoktan hak ettim. Almanya olur, Amerika olur, Norveç de olur. İstenirse maşalık ettiğim veya edebileceğim ülkeleri bir liste halinde Dış İşleri Bakanlığımıza bildirebilirim. Bir halt ettim, pişmanım ancak kesinlikle de bağışlanmayı istemiyorum. Ben sürgünde ölmek istiyorum. Bir an önce kıçıma tekmenin vurulmasını istiyorum. Bir temiz yollasınlar beni, belamı bulayım. Yurtdışında rezil olayım. Zaten insanların yüzüne bakacak durumum kalmadı” dedi.

“Beni Bağışlayanı Ben Bağışlamam”

Açıklamalarını sürdüren A.Ö. “Şimdi bazı arkadaşlarım ‘Bir konuşsan, belki Sayın Cumhurbaşkanı seni bağışlar’ diyorlar ancak ben bunu istemiyorum. Yani böyle bir bağışlanma beni daha da kötü bir duruma sokar. Dilenci gibi bir duruma düşürür. Zaten maşa olmanın yükünü zor taşıyorum, buna dayanamam. Çok açık söylüyorum, beni bağışlayanı ben bağışlamam. Versinler cezamı yahu, kimin maşasıysam gideyim oraya. Kurtulsunlar benden. Benim düzeleceği falan yok zaten. Maşa olduğunuz zaman böyle bir ruh hali oluşuyor. Pis işler hep böyledir bilirsiniz. Bir bulaştınız mı bir daha yakanızı kurtaramazsınız. Ne zaman bir maşa işi çıksa sizi bulurlar. ‘Artık kendime temiz bir hayat kurayım’ dersiniz ama on dakika sonra telefonunuz çalar ve yeni bir iş gelir. Zaten artık küçük maşa işleri de beni kesmiyor. Rüyamda hep büyük maşalar görüyorum. Kötü bir şey yapacağımdan korkuyorum. Hollanda olabilir demiş miydim?” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...