Elini Öpen AKP’lilerden Belediyede İş İsteyen Saldırgan Osman’a Acı Haber Henüz Verilemedi

AKP’li yetkililer, Kılıçdaroğlu’na attığı yumruktan sonra, elini öpmeye gelen AKP’lilerden belediyede iş isteyen saldırgan Osman Sarıgün’e acı haberin henüz verilemediğini belirttiler. Osman Sarıgün, Ankara belediyesinin hâlâ AKP’de olduğunu sanıyor.

“Kendisi El Öpmeye Gelenlerden Belediyede İş İstemiş”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan bir yetkili “Osman Sarıgün ağabeyimiz, olay günü attığı yumruktan sonra çevresindekiler aracılığıyla kendisine veya çocuklarına belediyeden bir iş ayarlanmasını rica etmiş. Bizim arkadaşlar ‘Dur bakalım o işler kolay mı?’ deyince de tepki göstermiş. ‘Herkesi belediyeye alıyorsunuz, ben boşuna mı saldırdım elin adamına. O kadar gaz verdiniz, arkandayız dediniz, şimdi gösterin arkamda olduğunuzu’ demiş. Bizim arkadaşlar belediyedeki yeni durumu anlatmak istemiş ancak Osman abi inanmamış. ‘Olur mu yahu, 25 yıldır belediye sizdeydi de ben yumruk atınca mı değişti işler?’ diye sitem etmiş. İnanmamış bizim arkadaşlarımıza. Kendisi seçimi CHP’nin kazandığını bilmiyor. ‘Belediyede işe başlıyorum’ diye çevresindekilere de haber vermiş. Bakalım, bir çaresine bakacağız ama artık bu işler zor tabii” dedi.

“Osman Abi İyi Yumruk Attı Ancak Zamanlama Açısından Yanlış Oldu”

Açıklamalarını sürdüren AKP’li “Yapacak bir şey yok, bir yolunu bulup söyleyeceğiz Osman abimize. Gerekirse biraz daha elini öpeceğiz, masaj yapacağız ama isteğini karşılama şansımız yok. Yani bu yumruğu daha önceden atmış olsaydı belki bir şey yapılabilirdi ama devir değişti. Yani Osman Abi iyi yumruk attı ama bence zamanlama açısından yanlış oldu. Yani sen dur dur, CHP belediyeyi alınca git liderine yumruk at. Sonra da belediyede iş iste, yahu seni işe alırlar mı? Sonuçta hepimiz medeni insanlarız, sen patrona yumruk attıktan sonra ustabaşından iş isteyebilir misin? Adam seni alır mı oraya. Biraz akıllı olması lazım vatandaşlarımızın. Tamam belki biz dolduruşa getiriyoruz ama sen de hemen gelmeyeceksin dolduruşa. Bir bakacaksın durumlara. Yumruk atarsam ne olur diye bir düşüneceksin. Böyle hesapsızca sağa sola yumruk salla, sonra bizden iş iste. Bizim kendi koltuğumuz yerinde duracak mı, henüz o bile belli değil. Ben Osman abi ile nasıl ilgileneyim. Önce can, sonra canan” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...