Binali Yıldırım’dan Müjde: “İBB’deki Antrikot Arızası Giderildi”

Binali Yıldırım, 18 günlük Ekrem İmamoğlu dönemindeki arızalar nedeniyle müdürlere verilemeyen antrikot hizmetiyle ilgili bir mesaj yayımladı. Yıldırım, İBB’deki arızanın bugün öğlen saatlerinde giderilerek aralıklı olarak antrikot servisine başlandığını müjdeledi.

“Müdürlerimiz Musakka Yemekten Amele Tarzı Davranışlar Göstermeye Başladı”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Binali Yıldırım “İmamoğlu dönemindeki arızaları gidermeye başladık. Bugün ilk olarak antrkot arızasını giderdiğimizi müjdelemek istiyorum. Bildiğiniz gibi yıllardır belediyelerimizde ameleler için ayrı, müdürler için ayrı yemek çıkıyor. Bizim ülkemizde hem müdürlüğün hem ameleliğin kuşaktan kuşağa, babadan oğula geçen bir sürekliliği var. Tabii yüzlerce yıllık beslenme alışkanlıkları bu bünyelerde bazı özel durumlara neden oluyor. Örneğin, amelelerin mideleri eti sindirebilecek şekilde evrim geçirmediği için et yerken zorlanıyorlar. Aynı şekilde müdürlerimiz de et yemediği zaman zorlanıyor. Baş ağrısı ve gaz sancısı çekiyorlar. Eğer sancı olmazsa daha kötü sonuçlar olabiliyor. Yani sancı daha iyi öyle söyleyeyim size. İmamoğlu’nun bu ikili menüyü teke indirmesi nedeniyle amelelerimiz müdr gibi, müdürlerimiz de ameleler gibi davranışlar göstermeye başladı. Yani siz antrikotla beslenmeye alışmış bir bünyeye her gün musakka verirseniz o kişiden bir verim alabilir misiniz?” dedi.

“Müdürlere Somon Füme Tedavisi Uygulandıktan Sonra Damardan Ejder Meyveli Smoothie Verildi”

Açıklamalarını sürdüren Binali Yıldırım “Mühendislerimizin özverili çalışması sayesinde bugün öğle saatlerinde yemek servisindeki arıza büyük ölçüde giderilerek müdürlere kademeli olarak antrikot verilmeye başlandı. Nefes almakta zorlanan bazı müdürlerimize somon füme tedavisi uygulandıktan sonra, damardan ejder meyveli smoothie verilerek hindistan cevizi sütüyle masaj yapıldı. Bazı müdürlerin et görünce saldırgan tavırlar göstererek antrikotu ısırmaları ise bizleri gerçekten üzdü. Şimdi tekrar soruyorum, değer miydi müdürlerimize şu musakka eziyetini yapmaya? Yani müdürlerimiz iki parça et yeseydi ne olurdu? Neyse ki duruma el koyup sorunları belirledik. Yaklaşık kırk sekiz saat içinde arıza tümüyle giderilerek amelelerle müdürlerin menüleri eski haline getirilecek. Ameleler bulgur pilavına, müdürler de risottolarına kavuşmuş olacak” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...