Külliye’de İçtiği Sudan Sonra Fenalaşan Ekrem İmamoğlu Hastaneye Kaldırıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın büyükşehir belediye başkanları ile yaptığı toplantıda sandalyesi kırılarak yere düşen Ekrem İmamoğlu’nun toplantıda içtiği sudan zehirlenerek hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Erdoğan: “O Kadar Suyu Ben İçsem, Ben de Zehirlenirdim”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan “Ben şahsı tanımam etmem. Toplantıda kendisini İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak tanıttı. Ben de ‘hoş geldin’ dedim. Sonra gitti sandalyesinde zıplamaya başladı. Ben şahsın hareketlerine bir anlam veremedim. Bir oradan sarkıyor, bir buradan. Sandalyenin üstünde dönüyor, böyle tuhaf tuhaf hareketler. Tabii sandalyenin de bir dayanma gücü var. Çat diye kırıldı orta yerinden. Yani biz burada 77 milletten insan ağırlıyoruz, muhtarı da geliyor sade vatandaşı da, inanın ben böyle bir olaya tanık olmadım. Hiç mi sandalyede oturmamış bu şahıs daha önce, bilemiyorum. Neyse sandalyesini değiştirdik, bu sefer de bir hırsla su içmeye başladı. Öyle bir, iki bardak olsa dersiniz ki susamış. Dün akşam kaç şişe su içtiğini sorun da garson arkadaşlar size söylesin. O kadar suyu ben içsem ben de zehirlenirdim. Yani bu şahsın amacı nedir kesinlikle anlayabilmiş değilim. Böyle bir zarar vereyim, bir ‘ne koparsam kârdır’ anlayışı içinde olabilir. Bilemiyorum.” dedi.

İmamoğlu: “Garson Arkadaş ‘Çok Kötü Düştünüz, Bari Bir Bardak Su İçin’ Dedi”

Hastanede ulaştığımız Ekrem İmamoğlu ise “Şu an biraz toparlamış gibi hissediyorum, sol ayakta hafif bir aksama var, midede yanma ve maalesef ishal de devam ediyor. Külliye’deki tokalaşma sonrasında, görevli bir arkadaş ‘Şuraya oturacaksınız’ diye beni bir sandalyeye yönlendirdi. Daha oturmadan altımdan uçtu gitti sandalye tabii ben de yere kapaklandım. Sol ayağım burkuldu. Sonra bir garson arkadaş ‘Efendim çok kötü düştünüz, bari bir bardak su için’ diyerek su getirdi. Ben de suyu içip teşekkür ettim. Sonrasında yüzüm kızarmaya başlamış, midem ağzıma geldi. Geçici bir şeydir diye düşünerek önem vermedim. Akşam bu durumda yattım ancak sabah olmadan mide kramplarıyla uyanıp hastanenin acil servisine geldim. Arkadaşlar zehirlenme tanısı koydular. Bundan sonra ‘İçtiğiniz sulara dikkat edin’ dediler” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...