SURVIVOR-GSS: Hastanelere Kabul Edilmeyen GSS’lilerin Hayatta Kalma Mücadelesi Ekranlarda

1 Ocak 2020 itibarı ile GSS borcu olanların hastanelere kabul edilmemesi üzerine kendilerini gerçek bir hayatta kalma mücadelesi içinde bulan GSS borçlularının inanılmaz mücadelesine TV 8 ekranlarından tanık olacaksınız.

TV 8 ekranlarına yayımlanacak Survivor- GSS’nin ilk bölüünmde, GSS borçluları tarafında yarışacak Zerrin, Hayati ve Hakan’ın hayatta kalmak için verdiği inanılmaz mücadele ekranlara yansıyacak.

Zerrin, Kanseri Zencefil ve Portakalla Yenmeye Çalışacak

İlk bölümde kan kanseri hastası olan Zerrin’in hastane kapısından başlayacak mücadelesi izlenebilecek. Peki Zerrin, zencefil ve portakalla kanseri yenebilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

Hayati, Dişini Mahalle Berberinde Çektirmek İçin Çaba Harcayacak

Zerrin’in mücadelesinden sonra uzun zamandır dişleriyle başı belada olan Hayati’nin mücadelesine tanık olacağız. Dedesinden duyduklarıyla mahalle berberine giderek burada dişini çektirmeye çalışacak olan Hayati amacına ulaşabilecek mi? Hepsi Survivor- GSS’de.

Hakan, Hayatta Kalmak İçin Kendi Kendini Ameliyat Etmek Zorunda

Hayati’yi berberde bırakıp bu kez kendisini ameliyat etmek için banyoda hazırlık yapan Hakan’ın evine misafir olacağız. GSS borcu olan Hakan, Youtube’dan izlediği videolarla kendi kendini ameliyat edebilecek mi, yoksa genç yaşında hayata veda mı edecek? Hepsi, 3 Ocak Cuma akşamı Survivor GSS’de.

Hasta oldular ama mücadeleyi bırakmadılar. Gerçek bir hayatta kalma mücadelesi.

Tedavi imkânlarının olmadığı bir üçüncü dünya ülkesinde hasta olan gençlerin inanılmaz mücadelesi TV8’de. Hayatta kalmak için her yolu deneyecekler ama içlerinden sadece ikisi bunu başarabilecek.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...