Trump, Hollywood Yetkilileriyle Acil Toplantıya Girdi: “Filmlerde Hiç Böyle Olmuyordu Lan”

Irak’taki iki ABD üssünün İran tarafından 12’den fazla balistik füzeyle vurulmasının ardından ABD Başkanı Donald Trump belli başlı Hollywood yapımcılarını Beyaz Ev’e davet ederek acil toplantıya girdi. İran’ın General Kasım Süleymani ve arkadaşlarının intikamını almak için ABD’nin Irak’taki Ayn el-Esad hava üssünü balistik füzeyle vurduklarını açıklamasının hemen ardından toplantıya giren Donald Trump’ın film yapımcılarına karşı sert sözler sarf ettiği belirtiliyor.

“Sizin Yapacağınız Filmi S…”

Toplantı hakkında bilgi veren bir yetkili “Trump, İran’ın saldırı haberini alınca çok şaşırdı. ‘Yok canım, mümkün değil’ deyip duruyordu. Ancak üsteki askerlerin yaralandığı bilgisi deyim yerindeyse onu şok etti. Hemen Hollywood yapımcılarıyla bir toplantı yapmak istedi. Belli başlı yapımcılar apar topar Beyaz Ev’e geldi. Savaş filmi çeken yönetmenlere karşı daha bir sertti. Clint Eastwood’a ‘Ne oldu senin American Sniper? diyerek sitem etti. Yapımcıların ‘Bizi bu kadar ciddiye aldığınızı bilmiyorduk, keşke belgesel türü filmler izleseydiniz, bizim filmleri ağırlıklı olarak salaklar izliyor’ demesi üzerine ‘Yıllardır sizin filmleri izledim. Böyle bir olay görmedim. Bundan sora izlemem zaten. Sizin çekeceğiniz filmi s…” dedi.

“Onlar Topla Tüfekle Gelecekti Bizim Keskin Nişancılar da Uzaktan Onları Avlayacaktı”

Toplantı hakkında bilgi veren yetkili “Trump, tüm planlarını daha önceden izlediği Amerikan filmlerine göre yapmış. Bu nedenle sürekli olarak ‘Filmlerde böyle bir olay olmuyordu. Füzelerin falan sadece bizde olması lazım. Onlar topla tüfekle gelecekti bizim keskin nişancılar da uzaktan onları avlayacaktı. Vurursak sevinecek, vuramazsak üzülecektik. Ancak şu anda tümüyle senaryonun dışına çıkmış durumdayız. Ne ilginç insanlar bu İranlılar, hiç mi Amerikan film seyretmemişler? Senaryoya göre sahnede mısırların patlaması lazımdı. Bu füzeler nereden çıktı? Böyle adamlarla muhatap olacağımı bilsem hiç bulaşmazdım. Sinemada top, tüfek güzel tamam ama o da bir yere kadar. Film olarak kalması lazım. Aslında savaş o kadar da iyi bir şey değilmiş’ dedi. Sonra Twitter’a girdi kendisi ama bir şey yazmadan çıktı. Orada iyice canı sıkılmış” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...