AKP’den Sürpriz: Etiler ve Nişantaşı’nda 14 Şubat’a Özel Erzak Paketi Dağıtımına Başlandı

CHP’nin yoksul semtlerdeki AKP oylarını almaya başlamasının ardından AKP de karşı mahalle atağına geçerek Etiler ve Nişantaşı’nda siyasi faaliyetlerini arttırdı. AKP örgütü ilk kez bu yıl 14 Şubat için hazırladığı 5 bin erzak paketini daha önceden belirlediği evlere dağıtıyor.

Kaparoz, Etiler’de AKP’nin 14 Şubat erzak paketini alan vatandaşlarla konuştu:

Semiha Sanders (63): Ben AKP’nin bu hamlesini çok doğru buluyorum. Ufak tefek aksaklıklar da oldu tabii ki ancak hiç önemli değil. Yani kadehin kenarı çatlakmış, el kelepçesinin kilidi bozukmuş, kırbaç ikinci kaliteymiş bunlara bakmıyoruz. Bizim için niyet önemli. Bu hizmetlerin devamını bekliyoruz.

Orhun Yazıt (32): Bize bunlarla gelsinler. Paketi dağıtan arkadaşa da söyledim. Bakın hemen ortam yumuşadı, arkadaşlarla güzel sohbet ettik. Ben paketten çıkan viskiyi açtım, kendime bir kadeh doldurdum, onlara da kahve pişirdim. Aynı memlekettenmişiz, neredeyse akraba çıkacaktık. Biz de vergi veriyoruz. Bunu kim düşündüyse çok teşekkür ederiz, beklediğimiz hizmet bu yönde. Allah devletimize zeval vermesin.

Violet Pazarcıbaşı (42): Uygulama çok güzel ancak paket maalesef hem sayı hem içerik olarak yetersiz. Ben paketimizi teslim eden arkadaşlara da ilettim. Umarım seneye düzelir. Fetiş seti yüz yıl önceden kalma gibi. Artık bakış açıları tümüyle değişti. Elbette muhafazakâr bir parti olarak dikkat etmeleri gereken şeyler olabilir ama bir de çağın gerçekleri var. Ayrıca paketlerin birinde maske var diğerinde yok. Şampanya seçimleri bence iyi. Çikolatalaraysa henüz bakamadım. Paketler için genel olarak 10 üzerinden 6 diyebilirim. Yani sınıflarını geçtiler. Teşekkürler AK Parti.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...