TÜBİTAK’ın Robotik Mühendisleri FETÖ’nün Siyasi Ayağını Yaparak Savcılara Teslim Etti

TÜBİTAK, uzun süredir kamuoyunu meşgul eden “FETÖ’nün siyasi ayağı nerede?” tartışmasına noktayı koydu. Laboratuvar ortamında üretilen siyasi ayak dün akşam savcılara teslim edilirken, teslim tutanağının birer fotokopisi de muhalefet partilerine gönderildi.

“Robotik Ayaklar Orijinalinden Bile Daha İyi Oldu”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan bir yetkili “Uzun süredir vatandaşlarımızın beklediği bir gelişmeyi sonuçlandırdığımızı söylemekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Bildiğiniz gibi Sayın Cumhurbaşkanımız da FETÖ’nün siyasi ayağının bir an önce ortaya çıkartılması için talimat vermişti. Arkadaşlarımız yaklaşık iki yıldır bu proje üzerine çalışıyorlardı. Geçen hafta yapılan denemelerde olumlu sonuçlar alınınca, siyasi ayak geçtiğimi cumartesi günü ilk kez test ortamının dışında sokağa bırakıldı. Gerçekten bizim de mühendis arkadaşlarımızın da beklemediği bir şey oldu. Robotik ayaklar hemen ortalığı karıştırdı. Geçtiği yerde fitne fesat tohumları bulundu. Kaldırımdaki insanları birbirine düşürdü. Yolda gördüğü bir tankın sürücü koltuğuna binmeye çalıştı. Bu anlamda ben proje ekibini gerçekten tebrik etmek istiyorum. Çok güzel bir siyasi ayak yapmışlar. Orijinalinden daha iyi olmuş. Bunu gören kişi eğer isteğinde samimi ise başka bir ayak aramaz. Zaten arasa da bundan daha iyisini bulamaz.” dedi.

“Savcılar, Robotik Ayakların Dosyadaki Verilerle Uyum Sağladığını ve Artık Başka Bir Ayak Aramanın Anlamı Kalmadığını İfade Ettiler”

Açıklamalarını sürdüren yetkili “Biz bu sabah siyasi ayağımızı pilleri ve kullanma kılavuzuyla birlikte savcılarımıza teslim ettik. Onlar da çok memnun oldular. Hemen çalıştırdılar, dosyadaki tüm verilerle müthiş bir uyum sağladığını ve artık başka bir ayak aramanın anlamı kalmadığını ifade ettiler. Ben bugünü milat olarak görüyorum. Artık muhalefet partilerimizin de bu istekleri karşılandığına göre bu konunun gündemden düşmesi gerekiyor. Siyasi ayakların savcılara teslim edildiğine dair tutanakları da kendilerine gönderdik. Artık duvara mı asarlar, dosyalarına mı takarlar, ona kendileri kara versinler” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...