İlçeye Kayyım Olarak Atanan Bürokrat Kolonya Fabrikasını Kapattı: “Virüse Borcumuzu Ödedik”

Yaladirek ilçesine kayyım olarak atanan Bahattin Şimşek ilk iş olarak ilçedeki kolonya fabrikasının kapısına kilit vurdu.

“Virüs de Rabbimin Yarattığı Bir Canlı, Onunla Mücadele Etmek Yaradanla Mücadele Etmek Demek”

Kaparoz’a açıklamalarda bulunan Şimşek “Vallahi bu atamayı hiç beklemiyordum. Herkes koronavirüsle uğraşırken benim belediye başkanlığı ile kim ilgilenir diyordum ama devletimiz beni yalancı çıkardı. Meğer benim iş bu korona sayesinde olmuş. Tabii böyle güzel bir olaya Çin’den gelen bir virüsün vesile olmasını ben de istemezdim ama ‘Her şerde bir hayır vardır’ diye de boşa söylememişler. Korona sayesinde bugün koltuğumuza oturduk, çalışma arkadaşlarım kolonya ikram edince onları odamdan kovdum. Sonuçta virüs de Rabbimin yarattığı bir canlı, onunla mücadele etmek demek yaradanla mücadele etmek demek. Eğer bu virüsü kolonyayla öldürmemizi isteseydi hiç yaratmazdı.” dedi.

“Seçimle Gelen Kişi Nasıl Seçmenine Karşı Bir Sorumluluk Duyuyorsa Ben de Virüsümüze Benzer Duygular Besliyorum”

Açıklamalarını sürdüren Şimşek “Bugün ilk iş olarak şehirdeki kolonya fabrikasının kapısına mührü vurduk. Yarın da dezenfektan falan bunlarla ilgileneceğim, bu bizim borcumuz gibi. Yani seçimle gelen kişi nasıl seçmenine karşı bir sorumluluk duyuyorsa ben de virüsümüze benzer duygular besliyorum. Ona olan borcumu ödemek istiyorum. Eğer korona önümüzü açarsa kariyerimde daha da yükselmek imkânı olabilir. Her şey kader, kısmet.” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...