Virüse Karşı Evde Seks Öneren Dr.Öz’ün Korona ile Kerhane Virüsünü Karıştırdığı Tahmin Ediliyor

Korona virüse karşı önlem olarak, karantina süresi boyunca evde seks yapılmasını öneren Dr.Mehmet Öz için Dünya Sağlık Örgütü bir uyarı yayınladı.

“İnsanlar Marketlere Akın Edip Prezervatifleri Bitirdi, Gerçek İhtiyaç Sahipleri Prezervatif Bulamıyor”

Uyarı hakkında açıklamalarda bulunan yetkili “Sayın Öz’ün hastalıklara karşı seks önerilerini yıllardır duyuyoruz ancak bu korona konusu gündeme geldiğinde bu sefer işi zor diye aramızda konuşmuştuk. Yani her ne kadar kendisi bu konuda maharetli de olsa bu virüsle böyle bir ilişki kurmanın zor olduğunu düşünmüştük. Ancak Dr. Mehmet Öz yine zoru başardı ve evde şu kadar seks açıklamasını yaptı. Dünya Sağlık Örgütü olarak, şu an belli marketlere hücum eden vatandaşların prezervatifleri bitirdiği ve evlerinde stok oluşturduğu bilgisi geldiği için bir açıklama yapmak zorunda hissettik kendimizi. Öncelikle insanlardan gerçekten prezervatife ihtiyacı olanları düşünerek fazla prezervatif satın almamalarını talep ediyoruz.” dedi.

“Dr.Mehmet Öz Korona Virüsüyle Kerhane Virüsünü Karıştırmış Olabilir”

Açıklamalarını sürdüren yetkili “Sayın Öz’ün açıklamasını okuduğumuzda korona virüsüyle belli bölgelerde kerhane virüsü de denilen frengi mikrobunu karıştırmış olduğunu düşünüyoruz. Dolayısıyla Sayın Öz’ün açıklamasını sadece kerhane virüsü için doğru kabul edebiliriz, korona için değil. Dışarıda değil de sadece evde seks yapılarak frengi mikrobunun yayılması gerçekten de engellenebilir ancak korona virüs için böyle bir şey söz konusu değil. Tabii kendisi korona virüsüyle ile kerhane virüsü arasındaki farkı bilemeyecek bir insan değil ama neredeyse 60 yaşına geldi. Yan bu türden ufak karışıklıklar olabilir. Biz kendisine bol bol kabak çekirdeği, tarçın ve balık öneriyoruz. Tarçın soslu kabak çekirdekli balık gibi bir yemek mutlaka vardır. Ondan yesin. Unutkanlığa iyi gelir.” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...