Almanya’nın Virüs Raporundaki Gizli Bölümler Sızdırıldı: “Virüsün Sonu Türkiye’de Gelecek”

Kaparoz, virüsün 2020 yılında Çin’deki bir hayvan pazarından tüm dünyaya yayılacağını tahmin eden Alman raporunun koronavirüsün Sakarya’nın bir köyünde mutasyona uğrayarak ortadan kaybolacağını öngören bölümünü ele geçirdi. Dünyadan sır gibi saklanan bölüme göre 2020 yılının yaz aylarında virüsle cinsel birleşmeye girmek isteyen gençler virüsün mutasyona uğramasını sağlayarak felaketin rotasını değiştirecekler.

“Herkes Raporun İlk Bölümüyle İlgilendi Oysa Bizi İlgilendiren Bölüm Raporun Devamıydı”

Raporla ilgili bilgi veren bir uzman “Bildiğiniz gibi Robert Koch Enstitüsü başkanlığında hazırlanan ‘Risk Analizi ve Halkı Koruma’ başlıklı rapora göre 2020 yılında ortaya çıkacak salgına neden olan virüs, Güneydoğu Asya’dan, vahşi hayvan satılan pazarlardan tüm dünyaya yayılacaktı. Virüsün virüse karşı bağışıklığı olan hayvanlardan böyle bir bağışıklığı olmayan insanlara bulaşması felaketi hızlandıracaktı. Senaryonun bu bölümü tahmin edildiği gibi gerçekleşti. Yüksek ölüm oranı veya semptomları neredeyse tümüyle doğru şekilde tahmin edildi. Konu buraya kadar basına servis edildi ancak sonrasını kimse sormadı. Çünkü raporun devamı açıklanmadı. Oysa raporun devamında çok önemli bilgiler yer alıyordu.” dedi.

“Araştırma Harcamalarının Devam Edebilmesi İçin Bunlar Gizleniyor Ancak Virüsün Sonu Türkiye’de Gelecek”

Açıklamalarını sürdüren uzman “Rapordaki öngörülere göre virüs tüm dünyaya yayıldıktan sonra tam insanların umutlarının tükendiği noktada Sakarya’nın bir köyünden mutlu haber gelecek. Daha önce damacana, su testisi, krampon ayakkabı ve şarjlı tornavida ile cinsel ilişkiye girmeyi başaran bir grup genç araştırmacı koronavirüsle birleşmeyi denerken virüs mutasyona uğrayacak. Bu noktadan sonra virüsün tüm dengesi bozulacak ve korona kendi kendini yiyip bitirecek. Elbette yaraların kapanması zaman alacak ancak düzelme süreci giderek hızlanacak. Tabii biz raporun bu bölümünü neden açıklamadıklarını da biliyoruz. Şu anki bazı harcamaların devam edebilmesi için bunlar gizleniyor ancak virüsün sonu Türkiye’de gelecek. Bunu biliyoruz.” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...