“Koronadan Sonra Kanser Hastalarına da Ucuz Konut Kredisi ve 1GB İnternet Verilecek”

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü korona virüsle mücadelede başarılı sonuçlar alınan konut kredisi ve 1GB internet uygulamasının kanser hastalarında da denenmeye başlanacağını duyurdu.

“Faizi Değiştirmeden İnternet Kotasını Artırmak Hastalığın Kuluçka Süresini Uzatmaktan Başka İşe Yaramaz”

Kaparoz’a açıklamalarda bulunan sözcü “Dünya laboratuvarlarda birtakım denemeler yaparken biz konuya tümüyle farklı bir noktadan yaklaştık. En başta ‘Böyle şey olur mu?’ diyenler bugün Türkiye modelini öğrenmek için ülkemize geliyor. Şu an dünyanın en iyi üniversiteleri konut kredisi faiziyle koronavirüsün bulaşıcılığı arasındaki bağlantıyı saptamak üzere bizden veri istiyorlar. Vermiyoruz tabii. Onlar bize ilaçlarını nasıl parayla satıyorlarsa biz de bu detayları para karşılığı vereceğiz. Bazı ülkeler bizi taklit etmeye çalıştı ancak başaramadılar. Semptomlar ilk görüldüğü anda 2GB internet verdiler, oysa tedavinin ilk aşamasında mutlaka konut kredisi faizlerinin aşağı çekilmesi gerekiyordu. Faizi değiştirmeden internet kotasını artırmak ancak kuluçka süresini uzatır. Bunu herkes bilir.” dedi.

“Bedava İnternetle Konut Kredisinin Bir Arada Kullanılması Şart”

Açıklamalarını sürdüren sözcü “Bazı ülkeler de bedava internet vermeden sadece kredi faiziyle sonuca gitmeye çalışıyor. Oysa bedava internet ile konut kredisinin bir arada kullanılması şart. Aksi durumda virüs geri çekiliyor ama sonradan topladığı diğer virüslerle güçlenerek geri geliyor. O zaman virüse 8GB internet de verseniz kâfi gelmiyor. Biz bu uzmanlığımızı bir üst düzeye taşımak istiyoruz, koronavirüsle mücadelede başarılı olan yöntemimizi bu kez kanser hastaları üzerinde deneyeceğiz. Tabii doajlar değişecek, lütfen kimse evinde kendi kendisine deneme yapmaya kalkmasın. Şu an hangi kansere ne kadar kredi faizi, ne kadar bedava internet verilecek bunu tespit ediyoruz. Bir hafta on gün içinde kesin sonuçlar çıktığında tüm dünyayı bilgilendireceğiz.” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...