Kaparoz Müjdeyi Açıklıyor: “Sahilde Sahipsiz Cüzdan Bulundu”

Kaparoz muhabirleri toplumdan bir giz gibi saklanan müjdeyi açıklanmasına saatler kala öğrendi. Tüm dünyanın merakla beklediği “Türkiye ne buldu?” sorusunun yanıtı sahilde bulunan ve üzerinden bir hafta geçmesine karşın sahibine ulaşılamayan bir cüzdan.

“Akdeniz’de Arama Yapan Personel Sahilde Sahipsiz Bir Cüzdan Buluyor”

Konuyla ilgili Kaparoz’un sorularını yanıtlayan bir yetkili “Şu an bunu açıklamam doğru değil ancak mademki siz detaylarına varıncaya kadar konuyu öğrenmişsiniz en azından biz de teyit edelim. Evet Akdeniz’de arama yapan ekibimiz günlük rutin çalışmasını tamamladıktan sonra limana geliyor. Bu esnada ekipten bir arkadaş ‘Çok sıcakladım, bir denize gireyim’ diyerek kumsala doğru yöneliyor. İşte ülkemizin kaderini değiştirecek hamle de bu oluyor. Denize girmeden önce kumların arasında siyah bir parıltı görüyor ve ilginç bir taş olduğunu düşünerek bunu almaya çalışıyor ancak cüzdan öylesine şişkin ki yerinden kıpırdamıyor. Arkadaşlarının yardımıyla kaldırılan siyah nesnenin cüzdan ve cüzdanın da dolu olduğu görülünce hemen Ankara’ya haber veriliyor. Önce Sayın Bakanlar ardından da Sayın Cumhurbaşkanımız konudan haberdar ediliyor. Olay bundan ibaret.” dedi.

“Sayın Cumhurbaşkanımız Hafta Başında G-20 Liderlerini Arayarak Cüzdanın İçeriğiyle İlgili Bilgi Verecek”

Açıklamalarını sürdüren yetkili “Mahallede oyun oynarken geçerli bir kural vardır. Üstünden bir hafta geçtikten sonra sokakta bulunan eşya bulan kişinin olur. Esasen Sayın Cumhurbaşkanımızın cuma gününü bekleyin demesindeki temel neden de bu. Cüzdan geçen hafta perşembe günü bulunuyor, şu an bir hafta geçtiği için artık bizim olmuş gibi düşünebiliriz. İçinde kimlik falan da var tabii ama, kişisel verilerin gizliliği esasınca bizim bunu açıklamamamız mümkün değil. Cuma günü paranın hazineye devredilmesiyle dolarda bir miktar düşüş bekliyoruz. Hafta başında ise Sayın Cumhurbaşkanımız G-20 liderlerini arayarak cüzdanın içindekilerle ilgili bilgi verecek. Sayın Putin bugün dört kere aradı ancak bildiğim kadarıyla kendisine net bir bilgi verilmedi.” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...