Gittiği A-101 Marketinde Ucuz Etin Bittiğini Öğrenen A.E. Kasiyer ve Temizlik Görevlisini Yedi

Ucuz et bulmak umuduyla sabah erken saatlerinde kendi mahallesindeki tüm BİM ve A-101 marketleri gezip aradığını bulamayan A.E. (54) son umutla gittiği Çimençeşme A-101 Marketinde de ucuz etin tükendiğini öğrenince kasiyer ve temizlik görevlisini yedi.

“Avını Kıstıran A.E. Temizlikçiyi Depoya Doğru Sürüklemeye Başladı”

Saldırıdan hafif yaralı olarak kurtulan S.M. Kaparoz muhabirine yaptığı açıklamada “Sabah mağazaya gittiğimde kapıda uzunca bir kuyruk vardı. Kapıyı açtıktan on beş dakika sonra ucuz etler tükendi. Ben müşteri yoğunluğunu atlatınca arka reyona geçip, yeni gelen malzemeleri yerleştirmeye başlamıştım. Bu arada A.E.’yi içeri girerken gördüm. Kendisi önce bizim temizlik görevlisi arkadaşa ucuz et sordu. Arkadaş da ucuz etin sabah erken saatlerde bittiğini söyledi. O sırada A.E. arka ayakları üzerinde bir hamle yaparak bizim temizlikçi arkadaşın boynuna doğru bir hamle yaptı. Temizlikçi arkadaş ayağını savurarak kendisini uzaklaştırmaya çalıştı ancak boynunu kaptırmıştı. Avına kıstıran A.E.’nin temizlikçi arkadaşı depoya doğru sürüklediğini görünce elime aldığım bir değnekle olaya müdahale ettim. Tam o anda sol bileğimde A.E.’nin dişlerini hissettim. Biz içeride boğuşurken dışarıda da bazı vatandaşların ellerinde ekmekle topladığını fark ettim. Kapıdaki manzara bir çakal sürüsünü andırıyordu. A.E.’nin avından onlar da pay almak istiyordu.” dedi.

“Komşumuz Hayriye Teyze Hırıltılar Çıkararak Mağazaya Girdi”

Açıklamalarını sürdüren S.M. “O sırada üst kat komşumuz Hayriye Teyzeyi gördüm. Ondan yardım istedim ama gözü dönmüş gibiydi. Beni tanımadı sanırım. Hayriye Teyze hırıltılar çıkararak mağazaya girdi ve temizlik görevlisinin sırtından damlayan kanları yalamaya başladı. Bunu gören A.E. avını paylaşmak istemeyip bir an için Hayriye Teyzeye doğru hamle yapınca, biz de bundan yararlanarak depoya kaçtık. Hemen kapıyı kilitledik. Kapının diğer tarafından uzun süre homurtular geldi, belki yarım saat, kırk beş dakika sonra sesler kesildi. Anladık ki uzaklaştılar. Bugünlük canımızı kurtarmıştık ancak benim sol kolumdan, arkadaşımın da sırtından bir parça olmak üzere toplamda yarım kilo etimiz gitmişti. Hem de kemiksiz.” dedi.

Uyarı: Sitede yer alan yazı, haber, görsel ve diğer tüm içerik kurgudur.

Yorumlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.
Loading Facebook Comments ...